Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie programowanie jest najłatwiejsze do nauczenia
Zastanawiałem się, co byłoby warte mojego czasu na naukę. (c, visual basic, itp.) Zastanawiałem się, które najłatwiej byłoby się nauczyć, ale jak najlepiej wykorzystać. Ponieważ chcę się nauczyć programować. To niekoniecznie najłatwiejszy, ale najbardziej przydatny.   Twój wkład byłby doceniony   Dzięki
Reply
c jest prawdopodobnie jednym z bardziej użytecznych, ale każdy język programowania ma swoje zalety.
Reply
Nie traktuj tego tak, jakbyś uczył się tylko 1 języka programowania, ponieważ jeśli planujesz tylko naukę 1, najprawdopodobniej zmarnujesz swój czas. W każdym razie możesz dość szybko nauczyć się Visual Basic lub Delphi. Delphi jest silniejszy, ale Visual Basic ma więcej wsparcia w sieci (dużo łatwiej jest znaleźć kogoś, kto ci pomoże). C \ C ++ są trochę trudniejsze, ale mocniejsze. W każdym razie nie będziesz miał łatwego z pierwszym językiem, większość ludzi się odkłada i coś myli, po prostu trzymaj się tego, co wybierzesz, nie poddawaj się.
Reply
Mój pierwszy język był z Delphi. Było to bardzo, bardzo łatwe do zrozumienia, ale znałem już podstawy. Jednak nigdy nie lubiłem Delphi. Również to, co powiedział Max o uczeniu się tylko jednego języka, było doskonałe.
Reply
Hej, mam ten sam problem, chcę tworzyć programy i ostatecznie budować systemy operacyjne (np. Windows). Wkrótce się to stanie, ale, gdzie powinienem się tego nauczyć.
Reply
Próbowałem kilkakrotnie zacząć uczyć się programowania. Problem zawsze był, kiedy utknąłem, zatrzymałem się. Potrzebuję motywacji. Mam kilka prawdziwych książek i około 5GB programów do książek w formacie pdf. Myślę, że zacznę od C. Muszę to zrobić w przyszłym semestrze.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie jawohl_69 Próbowałem kilkakrotnie zacząć uczyć się programowania. Problem zawsze był, kiedy utknąłem, zatrzymałem się. Potrzebuję motywacji. Mam kilka prawdziwych książek i około 5GB programów do książek w formacie pdf. Myślę, że zacznę od C. Muszę to zrobić w przyszłym semestrze. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla siebie, jest zdobycie książki, którą możesz znieść (jest tam dużo nudnego dryblingu), a następnie trzymać się jej. Jeśli w książce nie ma czegoś, co dalej drży. Otrzymasz je później, gdy uczysz się nowych tematów, które sobie z tym poradzą, lub otrzymasz je później, gdy wrócisz do niego po otrzymaniu wszystkiego innego. Jeśli z jakiegoś powodu nadal nie dostaniesz go po tym, jak zapytasz osobę, z którą możesz rozmawiać w czasie rzeczywistym, możesz zadawać pytania, kiedy to wyjaśniają. Na przykład nigdy nie rozumiałem wskaźników w C, dopóki nie użyłem ich w aplikacji na świecie (pochodziłem z ASM, gdzie wszystko jest DWORDem, a wyłuskiwanie wskaźnika wydaje się naturalne).
Reply
Yah, co miałem na myśli, mam nadzieję nauczyć się więcej niż jednego, po prostu potrzebuję jednego, aby zacząć.
Reply
Typowe nieporozumienie: NIGDY nie polecam nauki C, chyba że znasz C, lub znasz składnię. C jest rozszerzone C, jak ekspansja.
Reply
możesz nauczyć się c ++ bez znajomości C lub składni. będzie to trudniejsze, ale nie niemożliwe.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)