Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy warto przeczytać tę książkę dla C
Kupiłem tę książkę około 3 lat za 70 USD   To czwarta edycja bjarne stroustrup dla C ++ Mam pełne zrozumienie naprawdę podstawowego gówna i podobnych rzeczy, ale nie sądzę, żebym mógł wykonywać skomplikowane rzeczy Czy warto przeczytać tę 1300 stronicową książkę
Reply
moja opinia nie jest warta przeczytania 1300 stron, nie otrzymasz żadnych doświadczeń od samego wypróbowania rzeczy samemu, zyskasz więcej doświadczenia robiąc rzeczy
Reply
książki są zawsze dobre
Reply
Przestałem programować, gdy próbowałem nauczyć się C za pomocą filmów z YouTube i zasobów internetowych. Teraz czytam C Primer czwartą edycję (11 €) i jest o wiele lepsza, a uczysz się znacznie więcej w lepszy i bardziej uporządkowany sposób. Jest to zdecydowanie warto. Tylko czytanie sprawi, że nauczysz się programowania doe ... musisz ćwiczyć i testować rzeczy dla siebie. Zastanawiając się nad różnymi sposobami, w jaki możesz używać nowych wyuczonych funkcji i rzeczy, które pomagają również.
Reply
Ta książka jest bardzo dobra, a dowiesz się więcej z książek niż cokolwiek innego, ta książka algorytm book = op
Reply
bardzo dobra książka. zdecydowanie zalecane
Reply
hi @ glungie, Moim zdaniem twoja książka jest bardzo dobra. Po prostu czytanie nic nie da, musisz mieć to z własnymi praktycznymi typami. Wtedy będzie interesujące skuteczne. Dziękuję Ci.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)