Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RELEASE] NeoAdvanced Refresher (and Guide)
NeoAdvanced Refresher autorstwa Drew   Ten mały program jest bardzo użyteczny i wydajny. To jak zwykłe odświeżanie, ale z dodatkowymi funkcjami, w tym trybem "pająka", który stał się tutaj bardzo popularny. Pozwól mi wyjaśnić kilka rzeczy.     Co to jest odświeżacz?   Odświeżający jest mały program, który odświeża strony, aby uzyskać "Coś się stało!" przypadkowe zdarzenia. Może to być od utraty neopunktów po odnalezienie Tajnego fragmentu mapy laboratorium. Jest to całkowicie losowe, a zadaniem tych programów jest poszukiwanie ich z dużą prędkością. Ogólne odświeżenie, odświeża na jednej stronie, która nie jest najlepsza. Drew używa czegoś, co nazywa trybem pająka, który wykorzystuje schludną małą cechę, która trafia na losowe strony i odświeża zwiększając szybkość otrzymywania przedmiotu i zmniejszając tempo zamrożenia.     Czym dokładnie jest Tryb Spider?   Tryb Spider to mała znana funkcja programu, która, jak stwierdzono wcześniej, przechodzi na różne strony i odświeża. Sposób, w jaki to działa, to przejście do strony, pobranie źródła, przeanalizowanie wszystkich adresów URL, a następnie losowanie. Jest to fajna funkcja, ponieważ jest bardzo niewykrywalna i naprawdę skuteczna w uzyskiwaniu dobrych przedmiotów.     Jak prawidłowo używać tego odświeżacza?   Odświeżacze są naprawdę proste w użyciu. Kiedy uzyskasz NAdvanced i rozpakuj go, uruchom EXE. Po uruchomieniu podaj dane logowania (Tak, ten program jest bezpieczny) i zaloguj się. Następnie pojawi się okno z formularzem programu. Teraz wystarczy go skonfigurować. Po pierwsze, ponieważ jest to najbardziej popularny, będą używać trybu pająka. W lewym górnym rogu znajdują się dwie opcje. "Pojedyncza strona" i "Tryb pająka". Każdy ma przycisk obok niego, upewnij się, że przycisk obok "Tryb Spider" jest zaznaczony. Teraz wszystko, co musimy zrobić, to ustawić odświeżającą prędkość. Teraz nie mogę powiedzieć, w co możesz go użyć, zwykle robię 10 mili sekund, do 1 mili sekundy na krótkie okresy czasu. Jeśli planujesz zostawić to na chwilę, sugerowałbym prędkość 500 do 1 sekundy. Po wybraniu prędkości naciśnij "Rozpocznij odświeżanie" i gotowe. Wykonuje swoją pracę i dostaje przedmioty. Teraz pole po prawej stronie powinno wypełnić przypadkowe zdarzenia, które otrzymałeś. To okno dziennika, rejestruje wszystko, co dostajesz, dzięki czemu możesz wiedzieć z wyprzedzeniem, fajną funkcję.     Błędy w NAdvanced   Chociaż jest to naprawdę dobre narzędzie, to ma swoje błędy. Jak wiesz, wyodrębnia losowe adresy URL ze strony, a czasem te adresy URL mogą być zupełnie inne, np. Adres URL do usunięcia elementu z pliku Sdb. Czasami zdarza się, że dobrze utkniesz w Sdb, a następnie zaczniesz przeglądać wszystkie linki, usuwając wszystko ze swojego Sdb. Może również przejść i wyczyścić całą przeglądarkę użytkownika lub stronę ze zwierzętami domowymi. Czasami nawet utknie w temacie na Neoboards i zacznie raportować wszystkie posty w temacie. Są więc wady i po prostu musisz sobie z nimi poradzić. Po ukończeniu kopalni zapobiegnie to skutkom i miejmy nadzieję, że to się nie uda. Zauważ także jeszcze jedną rzecz, czasami ten odświeżacz może wejść do sklepów i odbierać fałszywe losowe zdarzenia, są one oczywiste, ponieważ większość z nich mówi "Kliknij tutaj", która nie istnieje przypadkowo     To zasadniczo wyjaśnia wszystko na temat odświeżacza. Mam nadzieję że to pomoże.     Małe ostrzeżenie: Dla tych z was, którzy nieustannie prowadzą odświeżycie i niczego nie dostają, to jest to wasza wina. Losowe zdarzenia Neopets są zaprojektowane w specjalny sposób, więc im więcej dostajesz, tym mniej dostajesz w przyszłości. Bardzo zaawansowany system i przestaje otrzymywać stałe elementy z takiego programu, jak odświeżacz. Więc jeśli nie otrzymujesz dużo, zatrzymaj się na kilka godzin lub dzień, a następnie uruchom go z powrotem i powinno być dobrze.   Dzięki AliasXNeo za dodatkowy przewodnik.
Reply
kiedy próbuję go używać, otrzymuję ten raport o błędzie i nie działa.
Reply
to nie działa, daje mi błąd, gdy go klikam!
Reply
O mój Boże, co za kretyni ... Dudes, zostałeś oszukany ... To znaczy, o czym myślałbyś? Jak f ** k może być tak gęsty? A tak przy okazji, to, co chcesz zrobić, może być zrobione z Operą + javascript. Spraw, aby przeskoczyć po obciążeniu po losowej liczbie minut (min. 0, maks. 4) sekund do losowego łącza w witrynie. Możesz nawet mieć listę wykluczeń, aby nie trafiła do SDB. Używasz getElementsByTagName. Ale nigdy nie można tego rozgryźć, więc nieważne. A ty - koleś, który właśnie wyrwał dwóch ludzi - co do cholery, człowieku? wpadłeś w te wszystkie kłopoty i napisałeś program C ++, aby uzyskać dwa konta użytkownika? Jestem całkowicie zaskoczony.
Reply
AntiVir Nic nie znalazłem ArcaVir Nic nie znaleziono Avast Nic nie znaleziono AVG Antivirus Nic nie znaleziono BitDefender Nic nie znaleziono ClamAV Nic nie znaleziono Dr.Web Nic nie znalazłem F-Prot Antivirus Nic nie znaleziono F-Secure Anti-Virus Nic nie znaleziono Fortinet Nic nie znaleziono Kaspersky Anti-Virus Nic nie znaleziono NOD32 Nie znaleziono niczego Norman Virus Control Nic nie znalazłem VirusBuster Nic nie znaleziono VBA32 Found Trojan-PSW.VB.10 (heurystyka paranoiczna) (prawdopodobny wariant) Naucz się rozpoznawać swojego partnera. W rzeczywistości nie masz pojęcia, co mówisz o 1 poście. Jesteś ostrzeżony.
Reply
na moim drugim komputerze działa, ale kiedy próbuję tego, to nie działa
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)