Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebujesz pomocy (gra: Aaaah)
Witam Chciałbym pomóc w zhackowaniu francuskiej gry: extinction.fr
Reply
Jakiego rodzaju pomocy potrzebujesz? Bądź bardziej dokładny... Jeśli nie masz żadnej wiedzy na temat hackowania gier, nie twórz takich wątków!
Reply
Przepraszam. Używam tylko gry flashowej z cheatem i chciałbym się dowiedzieć, czy można ją zhackować. Ponieważ dzięki cheat engine wiem tylko, jak zdobyć więcej pieniędzy lub amunicji, ale chciałbym wiedzieć więcej.
Reply
Prawdopodobnie potrzebujesz aobs, bibliotek DLL lub jeśli jest wystarczająco marne wskaźniki ... Aby znaleźć aobs: Zapisz ten plik http:
Reply
Gdzie to jest Proszę? Nie można znaleźć: Kliknij przycisk skryptu akcji Kliknij przycisk RAW
Reply
1: Naciśnij ten przycisk 2: Po ukończeniu kroku 1 przycisk RAW powinien znajdować się w pobliżu niebieskiego pierścienia
Reply
Niestety nie można go znaleźć x): Nie można znaleźć przycisku RAW przepraszam: Nie wiem, czy jestem w dobrym miejscu, ale jeśli jestem w dobrym miejscu, nie mogę go znaleźć:
Reply
Tak, we właściwym miejscu na obrazku 1, ponieważ Données brutes = Surowe dane ... Btw "maxJump" może być czymś innym, ponieważ jest to gra francuska
Reply
Jeśli znajdziesz kody, możesz je opublikować?
Reply
Zajrzę do środka po jakieś aobs!
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)