Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaczynając od kodowania.
Cześć ludzie! Chcę rozpocząć kodowanie jakiegoś ESP
Reply
spójrz na uinty hacki
Reply
Byłem w tej samej sytuacji, w której jesteś nie tak dawno temu. Oto kilka świetnych zasobów, które pomogły mi zacząć. Rust External / Internal Rust Packet Interceptor
Reply
Zacytować: Napisał Markersx Byłem w tej samej sytuacji, w której jesteś nie tak dawno temu. Oto kilka świetnych zasobów, które pomogły mi zacząć. Rust zewnętrzny
Reply
Dokonywanie oszustów nigdy nie jest łatwe, więc nie wskakuj do niego w pół dupie i po prostu kupuj oszustwa, ponieważ nauka ich zrobienia może być dla ciebie korzystna. Czuję, że po prostu chcesz łatwo tworzyć kody, ale tak nie jest i nikt nie zrobi tego ani nie da ci własnego, więc jeśli szukasz ez cheatów bez angażowania się, opuść forum. Chociaż zawsze możesz zacząć tak: # 1 Nauczysz się trochę języka, znając sposób poruszania się po C #, C lub conajmniej zrozumienie jednego z języków pomoże ci zrozumieć biblioteki dll Rusta i ostatecznie pomóc ci w stworzeniu oszustwa. # 2 Po prostu przestudiuj każdy wiersz kodu osobno, jeśli potrafisz rozróżnić, co to znaczy, jeśli nie szukaj go w Google # 3 Wyszukaj w Google o hackach Unity i zgarnij kilka oszustw (esp) wykonanych z tego miejsca, dekompiluj je przy pomocy dekompilatora .NET lub coś w tym stylu. Przestudiuj je. Nie myśl, że zaczniesz robić menu l33t z Aimbot, ESP, No Recoil yada yada. Jeśli to zrobisz, prawdopodobnie zostanie łatwo wykryte. Zacznij więc od czegoś takiego jak ESP, przeczytaj tutaj i tutaj i spróbuj zrobić pierwszą ESP. Jeśli możesz to zrobić i wykonałeś ESP (zewnętrzny lub wewnętrzny), to musisz znaleźć sposób, aby upewnić się, że pozostanie niewykryty, i musisz nauczyć się, jak ominąć EAC.
Reply
Musisz nauczyć się kodu. Instalowanie narzędzi nie nauczy Cię z nich korzystać. Postępuj zgodnie z samouczkami kodowania lub zapisuj się na zajęcia, aż będziesz mógł pisać w języku, którego chcesz używać. To łatwa część Potem nauczysz się odwracać.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Married2DaMoney Cóż, niektóre kody zostały zdekompilowane do studia wizualnego, ale nie mogę niczego z tego zrozumieć. Nie wiem, jak zacząć od przechwytywacza zewnętrznego / wewnętrznego lub pakietu. Jak wszyscy mówili, to dlatego, że nie wiesz nic o programowaniu. Spójrz na te źródła, które faktycznie masz i próbuj zrozumieć, co się w nich dzieje. Zacznij od głównej funkcji, czy to main / onattach / cokolwiek, i zapisz w prostym języku angielskim, co Twoim zdaniem dzieje się naprawdę. W ten sposób będziesz się uczyć. Tak długo, jak każdy chce móc wskoczyć, to się nie stanie. Nie bylibyśmy w stanie ci pomóc, ponieważ po prostu nie rozumiesz wystarczająco.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Married2DaMoney Cóż, niektóre kody zostały zdekompilowane do studia wizualnego, ale nie mogę niczego z tego zrozumieć. Nie wiem, jak zacząć od przechwytywacza zewnętrznego / wewnętrznego lub pakietu. Otwieranie maski samochodu nie czyni z ciebie mechanika. Musisz się uczyć!
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)