Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt MW2 Hax (dla: AlterRev)
Cześć chłopaki.     Wydam mojego Frista na Modern Warfare 2, i tylko testowany w AlterRevolution, i nie mam 4D1, więc jeśli działa dla 4D1 będzie Nice   aCI Aktualny status: niewykryty     Cechy: Bez odrzutu   Nierozprzestrzenianie   Skrzynie Chopper   Nametags   Enemy Compass (UAV)   Laserowy pistolet   Zrzut ekranu:         Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1360 x 768.       Pobieranie:   UC Downloads - Multiplayer Game Hack Downloads - MW2 Hax Project     Naciśnij Numpad0 i bądź Happy Hacking.     Kredyty:     ChyperPresents   Geecko     kidebr   patcherPRO   Ucz się więcej
Reply
Zatwierdzony. Zacytować: Originally Posted by virustotal SHA256: 0bb923ef31115e3fd6df998b248c12ab71000912c6613456ce86330344051ddc Nazwa pliku: mw2 hax proj.dll Współczynnik wykrywania: 0
Reply
miła praca, rep przy okazji kredytów
Reply
dobry przedstawiciel pracy, dzięki za kredyty
Reply
Bardzo dobrze.
Reply
rep dla nospread
Reply
Działa świetnie, ale kiedy naciskam Numpad 0 nic się nie dzieje, nie wiem, czy to tylko ze mną ... poza tym, wygląda świetnie!
Reply
Zacytować: Originally Posted by fiberoptck Działa świetnie, ale kiedy naciskam Numpad 0 nic się nie dzieje, nie wiem, czy to tylko ze mną ... poza tym, wygląda świetnie! naciśnij klawisz Num Lock P.S. lox0n patrz PM: P
Reply
Zacytować: Pierwotnie Wysłany przez patcherPRO naciśnij klawisz Num Lock P.S. lox0n patrz PM: P Nie jestem aż tak głupia, oczywiście upewniłem się, że to nie mój klucz num lock. ale widocznie jest to problem, który mam tylko. Zobaczę, czy coś jest nie w porządku. Może być metoda wstrzykiwania używam, jestem fanem perx.
Reply
Nice bro heres jakiś przedstawiciel!
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)