Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc grafiki z lat 90!
Właśnie zainstalowałem nowe sterowniki do mojej karty graficznej, a teraz moja grafika wygląda jak komputer z lat 90-tych HEEEEEEEEEEEEEELP!
Reply
Nie wygląda na to, że sterowniki są zainstalowane lub rozdzielczość jest niska? (Również zrzut ekranu z aparatem)
Reply
Poznaj niektóre podstawy systemu operacyjnego Windows ... to znaczy zmień domyślny motyw systemu Windows X i zwiększ rozdzielczość ekranu (chyba że wyłączyłeś aktualizację sterownika). Google to zanim zaczniesz pytać, jak to zrobić ...
Reply
oh nvm naprawiłem to, ale teraz nie mogę grać w gry, otrzymuję ten ekran i muszę mieć kartę alt co 10 sekund
Reply
Zepsułeś instalację. Prawdopodobnie zainstalowano kilka wersji sterowników. Po prostu odinstaluj je wszystkie i zainstaluj ponownie. Może również istnieć folder (podobnie jak w przypadku NVIDIA) zawierający wszystkie pobrane sterowniki, więc śmiało i usuń wszystkie.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie shamwow100 Zepsułeś instalację. Prawdopodobnie zainstalowano kilka wersji sterowników. Po prostu odinstaluj je wszystkie i zainstaluj ponownie. Może również istnieć folder (podobnie jak w przypadku NVIDIA) zawierający wszystkie pobrane sterowniki, więc śmiało i usuń wszystkie. możesz mi pomóc
Reply
Podaj więcej informacji: Karta graficzna, system operacyjny, ATI lub NVIDIA?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie shamwow100 Podaj więcej informacji: Karta graficzna, system operacyjny, ATI lub NVIDIA? nvidia gf 7900 gto
Reply
Zacytować: Napisał meissex nvidia gf 7900 gto A co z wersją OS?
Reply
Pobierz program zwany zamiataczem sterowników. Odinstaluj sterowniki, uruchom zamiatarkę sterownika z opcją nvidia, uruchom ponownie pomiędzy tymi krokami. Na koniec zainstaluj nowe sterowniki odpowiadające twojemu osowi.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)