Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ktoś, kto ma problem ze znalezieniem pokoju?
Nie wydaje się, że jestem tylko ja, para ma przyjaciół ma podobne problemy. Siedzę przez pół godziny, szukając pokoju dowolnego rodzaju gry, raz w 10 minut dopasowuję się do losowych graczy i uzyskuję dostęp do bootowania dla jakiegoś błędu "Nasz system kojarzeń". Czy ktoś mógł naprawić ten problem? Próbowałem sprawdzać pliki gry przez parę, ale nadal jest dość przykręcona. Ten problem zaczął się następnego dnia po aktualizacji .184, ale moja gra działała dobrze w noc łaty.   Raiders
Reply
* Bump * właśnie uświadomiłem sobie, że umieściłem to w sekcji kodu, jeśli mod mógł przenieść go do ogólnej sekcji mw2, która byłaby niesamowita
Reply
mw2 po prostu nie lubię nie mam żadnych problemów: biggrin:
Reply
Może to twój ping. Sprawdź ping i pong na stronie pingtest.net i zresetuj router. Zwykle pomaga.
Reply
Wczoraj miałem ten problem. Wydaje się, że MW2 dzisiaj działa dobrze.
Reply
Działa dobrze tutaj
Reply
Nadal nie znajdę gry przez 15 lub więcej minut, mój Internet / ping / nat nie zmienił się od czasu wygaśnięcia gry, więc myślę, że to koniec gry.
Reply
Wiem, że to nie jest sekcja TF2, ale używam tego typu problemu z samą parą, która musi być uruchomiona w trybie admina na vista, zanim zrobiłem, że nie mogłem uzyskać list serwerów, przeglądarek ani gier.
Reply
Zacytować: Napisał Sisco Wiem, że to nie jest sekcja TF2, ale używam tego typu problemu z samą parą, która musi być uruchomiona w trybie admina na vista, zanim zrobiłem, że nie mogłem uzyskać list serwerów, przeglądarek ani gier. Kontrola konta użytkownika jest wyłączona. Dzięki za sugestię Wygląda na to, że oddział nieskończoności zbierał raporty lub wykrywał oszustów niezależnie od vac i umieszczał je na innej playliście. Rozmawiałem z ludźmi, z którymi losowo się zetknąłem i wszyscy oni mają ten sam problem, a większość z nich hakuje.
Reply
Ktoś wie o pewnych poprawkach na ten temat? theyonsterman powiedział, że usunięcie pliku mp_config.cfg i dołączenie do znajomej osoby obsługującej normalną grę działa, ale nie mam wystarczająco dużo szczęścia, aby złapać jednego z moich 5 znajomych z sieci, aby być gospodarzem w momencie dołączenia do nich, więc ta poprawka jest trochę trudne dla mnie, dołączenie do legalnego przyjaciela w normalnej grze, która NIE była hostingiem nie działała.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)