Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co jest wykrywane?
Proszę nie popychać mnie za to pytanie, ale co jest wykrywane podczas używania hacków, które cię zakazują? Wiem, że zrzuty ekranu są duże, dlatego też icy ma zabezpieczenie ss, ale widzę wiele postów od ludzi, którzy twierdzili, że zostali zbanowani za korzystanie z nieograniczonego sprintu. Teraz używam go przez około dwa tygodnie z przerwami i mam szczęście do tej pory. Jak wykryto nieograniczony sprint? Jeszcze nie widziałem, jak lodowe okno poleceń przechodzi w tryb ochrony ss.   Po prostu ciekawy, czy ktoś wie, jak go wykryją.
Reply
Uhm, sugeruję, abyś sprawdził odpowiednie wątki, aby uzyskać odpowiedź na twoje pytanie bez konieczności tworzenia takich wątków.
Reply
Nie wiedziałem, że tworzenie wątków jest niezgodne z zasadami forum.
Reply
Nie powiedziałem, że tak. Właśnie wskazywałem, gdzie można rozpocząć samodzielne badania, a nie po prostu pytać przed wykonaniem jakiegokolwiek badania.
Reply
To wszystkie skany po stronie serwera (bycie w gównie, strzelanie przez gówno, bieganie zbyt długo itp.) I ich nadawca zrzutów ekranu to wszystko.
Reply
nie jest w lodowatej nici .. ktoś stworzył gdzieś wątek, którego nie mogę znaleźć, a teraz chciałbym to połączyć .. po prostu szukaj trochę ..
Reply
Słyszałem, że jeśli ktoś nagrywa cię ... oszukuje, na przykład, jeśli uderzysz w głowę przy każdym strzale z odległości 500 mi mniejszym pistoletem ... a on cię nagrywa, to może wysłać film do załogi Z wojny a będziesz insta zbanowany ... prawdopodobnie hacki ICY mogą sprawić, że zrobisz coś podejrzanego.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie nick1236 Proszę nie popychać mnie za to pytanie, ale co jest wykrywane podczas używania hacków, które cię zakazują? Wiem, że zrzuty ekranu są duże, dlatego też icy ma zabezpieczenie ss, ale widzę wiele postów od ludzi, którzy twierdzili, że zostali zbanowani za korzystanie z nieograniczonego sprintu. Teraz używam go przez około dwa tygodnie z przerwami i mam szczęście do tej pory. Jak wykryto nieograniczony sprint? Jeszcze nie widziałem, jak lodowe okno poleceń przechodzi w tryb ochrony ss. Po prostu ciekawy, czy ktoś wie, jak go wykryją. jak powiedział tim0n, nie ma anticheat w tej chwili, więc wszelkie wykrywanie oszustów jest obsługiwane przez serwer. oznacza to, że nie mamy dokładnego kodu, który wykrywa nieskończoną wytrzymałość, ponieważ po prostu nie jest on dla klienta, abyśmy mogli na niego patrzeć. Nie przejmuj się zrzutami ekranu, wykonanie zrzutu może potrwać kilka godzin.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)