Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabieraj z EAC.
Zabieraj z EAC.
Reply
Tak naprawdę myślałem o tym wczoraj ... Parowniki programistów są zapisywane do biblioteki dll, zapomniałem, który z nich, ale byłoby zabawne, aby uzyskać od deweloperów zakazane)
Reply
Prawdopodobnie dokonują filtrowania, ale są warte strzału.
Reply
To wygląda interesująco. Miłe znalezisko. Ale myślę, że to nie działa.
Reply
Zacytować: Originally Posted by shogust12 Zobaczmy, czy ktokolwiek może pozbyć się jakiegoś legalnego gracza zbanowanego ze znalezieniem dobrego wzoru. Ciekawe, czy to zadziała, byłoby zabawne. Zacytować: Originally Posted by shogust12 byłoby zabawne. Nie. Nie, nie. Nie bądź gównem.
Reply
Zacytować: Originally Posted by googol Nie. Nie, nie. Nie bądź gównem. Jakbyś nie był kawałkiem gówna, gdy hackujesz się z kogokolwiek, kradnąc swój czas zmarnowany na farmę i takie tam, lol. Nie zmienisz mojego zdania.
Reply
Zacytować: Originally Posted by shogust12 Jakbyś nie był kawałkiem gówna, gdy hackujesz się z kogokolwiek, kradnąc swój czas zmarnowany na farmę i takie tam, lol. Nie zmienisz mojego zdania. Pozwól, że rozwiążę Twoje obawy: 1. Tak, oczywiście, oszustwo to gówniany sposób na grę. 2. Nie możesz ukraść czasu. Czas jest stały, ale względny. Kradzież oznacza, że zyskujesz to, co ktoś stracił. To nie dotyczy czasu. 3. Oszukiwanie daje ci przewagę. Zakazana osoba w ogóle usuwa ich prawa do grania. Zatem efekt zakazu nie jest w żaden sposób porównywalny do oszustwa. Zbierz swoje gówno i zrób hackę, zamiast próbować przekonać ludzi, którzy nie mają prawa do niczego. Ponownie, nie bądź gównem.
Reply
nie dosłownie znaczy, że kradniesz swój czas. oznacza, że zasadniczo poświęcasz tyle czasu, ile zainwestowałeś, aby zdobyć ich majątek, całkowicie bezwartościowy, ponieważ je bijesz i niesłusznie bierzesz ich gówno. jak to się różni od zwykłego kurwa z nimi? (nie obchodzi mnie to w żaden sposób, po prostu ciekawy, co tu się działo)
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)