Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COD4 lvl55 Hack
Po pierwsze, nie stworzyłem tego, po prostu je udostępniam. Po drugie, nie ponoszę odpowiedzialności za utratę statystyk profilu i cokolwiek innego.         Call of Duty 4 pozwala odblokować broń, dodatki do broni i mody, kamuflaż i wyzwania. Jest na to sposób, ponieważ wszystkie dane są przechowywane po stronie klienta. Aby odblokować wszystkie bronie w grze wieloosobowej Call of Duty 4, aby nie musieć awansować, postępuj zgodnie z tymi łatwymi instrukcjami.   Pobierz plik mpdata.rar i wyodrębnij plik mpdata.   Idź do Start -> Uruchom-> Wpisz regedit -> Naciśnij Enter.   Przejdź do HKEY_LOCAL_MACHINE -> Activision -> Call of Duty 4. (Dla mnie jest to HKEY_LOCAL_MACHINE -> Oprogramowanie -> Wow6432Node -> Activision -> Call of Duty 4.)   Dwukrotnie kliknij przycisk codkey   Zapisz klucz w notatniku.   Zastąp klucz: DL2J8PY44Q22GE4888D2   Naciśnij OK i zamknij regedit.   Przejdź do folderu profilu Call of Duty 4 (zazwyczaj "C: \ Program Files \ Activision \ Call of Duty 4 - Modern Warfare \ players \ profiles \ your_user_name")   Utwórz kopię zapasową, a następnie usuń wszystkie pliki z folderu nazwy użytkownika.   Umieść pobrany plik mpdata w folderze z nazwą użytkownika   Otwórz grę COD4 MP i sprawdź swoją rangę. Teraz powinieneś mieć poziom 55, wszystkie wyzwania, broń i każdy kamuflaż odblokowany!   Na koniec w grze wybierz Opcje -> Opcje wielu graczy -> Kod klucza i wpisz swój oryginalny klucz CD zapisany w notatniku.    No dalej, teraz masz wszystko odblokowane. Cieszyć się.
Reply
tyle pracy za tak małą rzecz; UC-Downloads - Gra wieloosobowa Hacking and Cheat Downloads - Easy Account v1.7 wszystkie wersje cod4 musi zostać zatwierdzony .. nie trochę czasu, aby sprawdzić, czy był już tam, jeśli jest, proszę go usunąć ponownie, obejmuje to readme działa na wszystkich wersjach, kredyty do BlackDove
Reply
Działa świetnie
Reply
To naprawdę przydatna dyskoteka, ale, jak twierdzi Wieter, łatwiej jest użyć Easy Account Tool, robi wszystko dla ciebie ..
Reply
Tak, to jest świetne, ale użyłem narzędzia EA i było szybkie i zrobiłem dla ciebie wszystko. Dobra robota
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)