Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Debugowanie Hearthstone
Cześć przyjaciele,   Ostatnio wpadłem na pomysł stworzenia bota dla Hearthstone. Chcę, aby bot działał bez ruchu myszki, więc potrzebowałbym znaleźć jakąś strukturę deck i funkcję "play" (z tego co rozumiem, przykro mi, robiłem hacki na CS: GO do niedawna).   Oto moje dotychczasowe ustalenia:   1) Możesz znaleźć ciągi takie jak to:   Knife Juggler [id = 9 cardId = NEW1_019 zone = HAND zonePos = 1]   W pamięci serca. Teraz myślę, że jest to po prostu bufor do zapisu do pliku logu, ponieważ ciąg zostaje zniekształcony później i nadpisany, czasem w połowie, a czasem cały.   2) Nie mogłem znaleźć żadnego odniesienia do aktualnej many poza łańcuchem, na przykład "5
Reply
HearthStone to gra Unity, najlepszym (i najczystszym imo) sposobem jest załadowanie zarządzanego własnego modułu w czasie wykonywania, aby wykonać swoją pracę z botowaniem. Możesz także wykonywać tylko zarządzane funkcje, aby robić działania bota i wykonywać swoją logikę poza pamięcią serca. Powinieneś cofnąć plik assembly-csharp.dll, w którym znajdują się wszystkie dane związane z logiką hearthstone.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Midi12 HearthStone to gra Unity, najlepszym (i najczystszym imo) sposobem jest załadowanie zarządzanego własnego modułu w czasie wykonywania, aby wykonać swoją pracę z botowaniem. Możesz także wykonywać tylko zarządzane funkcje, aby robić działania bota i wykonywać swoją logikę poza pamięcią serca. Powinieneś cofnąć plik assembly-csharp.dll, w którym znajdują się wszystkie dane związane z logiką hearthstone. Dzięki za pomoc. Zajrzałem do Assembly-CSharp.dll i ma wszystko, czego potrzebuję. Ale nie rozumiem, jak korzystać z funkcji w nim, nawet po przeczytaniu niektórych wątków w Internecie. Czy możesz dać mi jakieś wskazówki? Dzięki.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)