Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakazuj informacji
Tak wiele osób, które widzę, jest takich, jak nie chcę stracić konta lub zostać zbanowanymi, więc podzielę się informacjami, które dotyczą mnie i moich przyjaciół.   Ponieważ hacki takie jak Rei i SurvivorZ są teraz wykryte, punkbooster niestety je znajdzie.   ALE, używam ściany SurvivorZ i czasami jestem kopany z serwera.   Dostaję Zbanowany, ale to tylko na 2 minuty, a nie na zawsze słyszałem informację, że tylko jeśli celujesz kogoś, kogo masz na stałe zbanowany, po prostu chciałem się z wami tym podzielić Wiem, że niektórzy po prostu stracili wiele przedmiotów z anty oszustwem, więc to jest to i pokój
Reply
To nie jest prawda, jeśli użyjesz za dużo hakowania, gona cię ...
Reply
Zostaniesz na zawsze zbanowany na fali zakazu, jeśli już kopnąłeś PB
Reply
Zacytować: Napisał Rbittes punkbooster Uważaj, punkbooster cię dopadnie
Reply
PB zakazuje, gdy fala uderzy
Reply
PB jest obecnie w trybie alfa. Co to znaczy? Kopie na 2/4/1337 / ??? minut i przejść do trwałego zakazu w późniejszym terminie. Widzę również, że nie rozumiesz ogólnie pojęcia PB, więc pozwól mi to wyjaśnić. PB w ogólnych zakazy dla każdego "hack" i "kopnięć" na takie rzeczy jak, nieautoryzowane nazwy, dziwne symbole lub znaki na twoim imieniu, utrata połączenia i automatyzacja narzędzi, takich jak autohotkey, jeśli HP wybierze dla niego. Jeśli skorzystałeś z oprogramowania, które odebrałeś, nie ma znaczenia, czy go użyłeś, czy nie, to pozwoli ci na permabanned.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Haruhi | PB jest obecnie w trybie alfa. Co to znaczy? Kopie na 2/4/1337 / ??? minut i przejść do trwałego zakazu w późniejszym terminie. Widzę również, że nie rozumiesz ogólnie pojęcia PB, więc pozwól mi to wyjaśnić. PB w ogólnych zakazy dla każdego "hack" i "kopnięć" na takie rzeczy jak, nieautoryzowane nazwy, dziwne symbole lub znaki na twoim imieniu, utrata połączenia i automatyzacja narzędzi, takich jak autohotkey, jeśli HP wybierze dla niego. Jeśli skorzystałeś z oprogramowania, które odebrałeś, nie ma znaczenia, czy go użyłeś, czy nie, to pozwoli ci na permabanned. PB wykrywa oszustwa, nie policja rzeczy takich jak nieprzyjemne nazwy użytkowników lub złe postacie w tym, to jest praca deweloperów gier. Myślę, że twój zagmatwany PB z niektórymi skryptami po stronie serwera, takimi jak używają w grach BF, aby zamieniać na złe listy, używają interfejsu PB, aby kopać, ale sam PB nie zrobił tego. Nie zostaniesz zbanowany za utratę połączenia z PB, dostaniesz kopa, ale nie będzie z tego powodu żadnego zakazu, ponieważ wpływa na to sieć i inne rzeczy.
Reply
Dlaczego po prostu nie zagrasz w grę legalnie, skoro prawie nie ma hakerów?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Haruhi | PB jest obecnie w trybie alfa. Co to znaczy? Kopie na 2/4/1337 / ??? minut i przejść do trwałego zakazu w późniejszym terminie. Widzę również, że nie rozumiesz ogólnie pojęcia PB, więc pozwól mi to wyjaśnić. PB w ogólnych zakazy dla każdego "hack" i "kopnięć" na takie rzeczy jak, nieautoryzowane nazwy, dziwne symbole lub znaki na twoim imieniu, utrata połączenia i automatyzacja narzędzi, takich jak autohotkey, jeśli HP wybierze dla niego. Jeśli skorzystałeś z oprogramowania, które odebrałeś, nie ma znaczenia, czy go użyłeś, czy nie, to pozwoli ci na permabanned. Właściwie to nie boję się PB, mimo że z tą falą bankową, myślę, że jakoś odejdę ^ ^ ale dla informacji. Nie wiedziałem o tym
Reply
Zacytować: Originally Posted by heyra Dlaczego po prostu nie zagrasz w grę legalnie, skoro prawie nie ma hakerów? Po prostu nie ... To jest forum oszukiwania. Powinniście przedyskutować, jak dobre są kody dla społeczności i jak fajnie jest celować, a ludzie z RDM lubią pedał, a nie jak bardzo wpływają na nas. Suka.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)