Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mam gówniany problem
#11
Zacytować: Originally Posted by xhigh Antywirus jest zamknięty, hack zized (nowa wersja) Winject i Warz przestał działać Jeśli cię zrozumiem, twój antywirus usunął hack. Jeśli to jest problem, po prostu wstrzymaj działanie antywirusa.
Reply
#12
Może to być UAC blokujący twoje rzeczy. Po prostu uruchom wszystko, co Administrator rozwiąże. Możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać "Uruchom jako administrator" lub kliknij prawym przyciskiem myszy plik wykonywalny, przejdź do właściwości, przejdź do zakładki "kompatybilność" i na dole zaznacz pole "Uruchom ten program jako administrator".
Reply
#13
Mój program antywirusowy jest zamknięty i uruchamiam wszystko, kiedy administrator ...
Reply
#14
W zależności od antywirusa, nawet jeśli go "zatrzymasz", nie przestanie go blokować. Rozważ dodanie tej listy wyjątków. P.S. Dlaczego ludzie używają antywirusów, powodują więcej szkód i fałszywych pozytywów, niż czynią dobro. Zapora jest naprawdę wszystko, czego potrzebujesz i Brain.exe.
Reply
#15
nie mam tego problemu ...
Reply
#16
Zacytować: P.S. Dlaczego ludzie używają antywirusów, powodują więcej szkód i fałszywych pozytywów, niż czynią dobro. Zapora jest naprawdę wszystko, czego potrzebujesz i Brain.exe. Tak. Nie chodźmy tam. Niektórzy ludzie lubią mieć antywirus tylko dla FEEL, w tym dla mnie. Mam też antywirusa i nigdy nie daje fałszywego pozytywu (z wyjątkiem tych wszystkich wtryskiwaczy i niektórych cheatów, ale tak naprawdę nie mogę winić za to wirusów). Zacytować: nie mam tego problemu ... Wspaniały! Ja też nie! Ale tak naprawdę to nie pomaga, prawda?
Reply
#17
powtórzę to: NIE MA ŻADNYCH PROBLEMÓW Z ANTYWIRUSEM TYLKO Z HAKIEM ...
Reply
#18
Alternatywnym podejściem do bezpłatnych kodów jest tworzenie własnych. Jeśli nie chcesz tego zrobić, to myślę, że nie masz szczęścia na darmowych hakach:
Reply
#19
Zacytować: powtórzę to: NIE MA ŻADNYCH PROBLEMÓW Z ANTYWIRUSEM TYLKO Z HAKIEM ... Czy możesz to dla mnie zweryfikować: - Czy możesz wstrzyknąć jakieś inne oszustwo? Nawet najprostsza rzecz? - Które kody próbowałeś? - Czy kody działają w trybie okienkowym? - Czy cheat, który próbujesz na bieżąco, jest stworzony do najnowszej wersji gry?
Reply
#20
czy próbowałeś ponownie zainstalować system Windows?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)