Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mam gówniany problem
Większość oszusta tutaj tworzy hacki na wielki komputer   na przykład: 1680 x 1980 lub coś w tym stylu.   Ale oto niektórzy gracze mogą grać tylko 1280x720 lub coś podobnego.   Więc hacki tutaj działają dla niektórych z nas. Dla mnie na przykład nie   hack teraz działa ... Jest naprawdę chory. Czy ktoś może stworzyć hack bez tak dużego okna. Jak IChoose Tworzyłeś swoje hacki?   P.s. Mam laptopa
Reply
Rozdzielczość nie powinna stanowić problemu: S Greets, XC.
Reply
Co mają włamania do rozwiązań ekranowych? A może mówisz o botach?
Reply
Twoja karta graficzna mogłaby być również problemem, gdyby używała pewnych metod renderowania. Miałem ten problem z niektórymi użytkownikami moich bohaterów, którzy włamali się do tego czasu, i zawęziliśmy to do ich kart Gfx, które nie obsługują metody renderowania, ponieważ były na pokładzie
Reply
To nie może być, ponieważ mogę grać na wysokiej grafice. Myślę, że to jest pytanie na temat ekranu, ponieważ przyjaciel powiedział, że jego jedyna praca przez niego, jeśli ma go ponad 1280x720 ...
Reply
kupić monitor 1920x1080, są dość tanie
Reply
Zacytować: Originally Posted by xhigh To nie może być, ponieważ mogę grać na wysokiej grafice. Myślę, że to jest pytanie na temat ekranu, ponieważ przyjaciel powiedział, że jego jedyna praca przez niego, jeśli ma go ponad 1280x720 ... Być może lepiej wyjaśnij, jaki masz problem. Mówienie, że to nie działa, nie oznacza wcale, że pomaga rozwiązywać problemy.
Reply
Ponadto: mam laptopa, który potrafi tylko odtwarzać 1280x720 gram na wysokiej grafice, a kiedy wstrzykiwam hack to zawsze cka: WARZ ZATRZYMYŁ PRACĘ. Vista SP1 wystarczy?
Reply
Nie. nawet blisko. co hack jaki wtryskiwacz co zawiera raport o błędach jaki program antywirusowy hacki nie są oparte na rozdzielczości.
Reply
Antywirus jest zamknięty, hack zized (nowa wersja) Winject i Warz przestał działać
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)