Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy invis
#1
Cześć ludzie,   Więc po prostu ktoś dostał się do naszej bazy i wyruszył z całą masą bzdur, kiedy tam byliśmy? Nic nie słyszeliśmy ani nie widzieliśmy ....   Czy to jest jakiś złośliwy hack lub nadużycie administratora? jest jednym z 3 najlepszych serwerów na świecie, więc trudno mi uwierzyć, że administrator to zrobi.   Dzięki
Reply
#2
Korzystając z klienta Dizzy, na niektórych serwerach pozwoli ci on przejść przez ściany, sufity, drzwi i słupy za pomocą hackowania. Możliwe, ale dlaczego nie chcieliście go usłyszeć, nie wiem. Edycja: Czy możesz podać link do fajnego wtryskiwacza? Chciałbym wiedzieć, co mnie nie zbanuje, gdybyś był taki miły.
Reply
#3
Byliśmy w bazie jaskiń skalnych, więc może jest spacer po buszu? Od tygodnia używam tytanu i zawrotów głowy, żadnych dramatów.
Reply
#4
Nie widziałem czegoś podobnego, myślę, że zostałeś źle wykorzystany przez administratora, to moje najlepsze przypuszczenie. ale nawet gdy administrator jest niewidzialny, słychać odgłos kroków (ithink)
Reply
#5
Czy są jeszcze jakieś mody, żeby przejść przez ściany?
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by chuggy12 Byliśmy w bazie jaskiń skalnych, więc może jest spacer po buszu? Używałem tytanu i zawrotów głowy przez tydzień + teraz, bez dramatów. Tak, ludzie mogą dostać się do skał. Kilka z moich starych baz włączyło skały jako ściany i pomyślałem, że to oznacza, że nie potrzebuję drewnianych / metalowych ścian dla tego obszaru. Myliłem się.
Reply
#7
Zacytować: Napisał Genaxide ale nawet gdy administrator jest niewidzialny, słychać odgłos kroków (ithink) To prawda. Byłem na wielu serwerach z niewidzialnymi administratorami i MOŻESZ je usłyszeć.
Reply
#8
Zacytować: Napisał ag55ful To prawda. Byłem na wielu serwerach z niewidzialnymi administratorami i MOŻESZ je usłyszeć. Byłoby interesujące zobaczyć "krok", szczególnie. Chociaż myślę, że normalna ESP działa na niewidzialnych adminów mimo to, ponieważ nadal są rejestrowane przez klienta, mimo że są niewidoczne.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)