Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybszy sposób na dupe
#11
Jak często robicie dupe z rzędu? Jakąkolwiek obawę, że złapią cię, robiąc to bardzo często?
Reply
#12
Zostaniesz zbanowany w końcu. Ponieważ Alt F4 jest przestępstwem, można tam zobaczyć.
Reply
#13
I tak nie zadziała dla mnie Loguję się do torby zmiany Spada przedmioty 5x bandaż pięciokrotny (do testów) Loguję się z 2 znakami i widzę 5x 5x 5x 5x w moim złym Teraz 1) Kiedy poruszam te, które spadły na ziemię, zostałem kopnięty i mam tylko te, które wziąłem 2) Kiedy je podniosę i wyloguję, wciąż mam na sobie mały plecak i tylko 5x 5x, które wziąłem Każda pomoc O_o? EDYTOWAĆ: Nadal nie działa to po prostu zrobienie obrazu tego nie możesz go użyć ani go przenieść .... myślę, że to naprawione to wszystko
Reply
#14
To już nie działa, więc próbowałem, ale nic
Reply
#15
świetne znalezisko
Reply
#16
To działa, robię to z sandboxie, być może zapomniałem o tym wspomnieć. Jeśli zamyka się zbyt szybko, to prawdopodobnie z tego powodu. Jeśli nie chcesz lub nie wiesz, jak korzystać z piaskownicy, spróbuj otworzyć klienta B po uruchomieniu gry na kliencie A. Pomaga także uruchomić grę w trybie okna. Zacytować: Zostaniesz zbanowany w końcu. Ponieważ Alt + F4 jest przestępstwem, można tam zobaczyć widoki. Robię to już od jakiegoś czasu, nie zostałem jeszcze zbanowany. Jednak jeśli chcesz, możesz po prostu użyć menedżera zadań, ponieważ wydaje się, że nie ma możliwości banowania.
Reply
#17
Zacytować: Napisał NuLLxD To działa, robię to z sandboxie, być może zapomniałem o tym wspomnieć. Jeśli zamyka się zbyt szybko, to prawdopodobnie z tego powodu. Jeśli nie chcesz lub nie wiesz, jak korzystać z piaskownicy, spróbuj otworzyć klienta B po uruchomieniu gry na kliencie A. Pomaga także uruchomić grę w trybie okna. Robię to już od jakiegoś czasu, nie zostałem jeszcze zbanowany. Jednak jeśli chcesz, możesz po prostu użyć menedżera zadań, ponieważ wydaje się, że nie ma możliwości banowania. Użyłem alt f4 kilka razy zanim zadziałało .. teraz zostawiaj NPC przez 10 sekund, które mogą nadal być zabite .. więc al f4 lub menedżer zadań, lub co kiedykolwiek jeszcze zostanie zabity, jeśli jest zed po u lub chłopak..
Reply
#18
Ja też go używam, patrz co robię Gra zręcznościowa 1 Pobierz małą torbę dużą Umieść duże Mały w pierwszym rzędzie 4x 30 Stanag w The w automatach poniżej pierwszych czterech Następnie loguję się na serwer Gra logowania 2 Poczekaj na jej w MENU Idź do gry 1 Otwórz małą torbę (przedmioty spadają) Gra 1 (Alt F4) Gra 2 Zaloguj się do tego serwera Weź wszystkie przedmioty --- A potem mam już WIELĄ torbę i widzę przedmioty 4x Stanaga (używałem do dupek) 4x Stanaga, który podniosłem z ziemi 1) Kiedy się wylogowuję, nie widzę tych, których używałem do kopiowania, tylko te, które odebrałem z ziemi 2) kiedy jestem w grze i próbuję przenieść te, których używałem do naśladowania, to wyrzuca mnie z gry i wciąż mam tylko te, które wziąłem Dowolna 1 pomoc?
Reply
#19
miło chory, spróbuj jutro dzięki za podzielenie się ...
Reply
#20
Gdy problem em związany z "klientem 2" daje mi błąd i nie pozwala wejść na serwer, gdy jest podłączony ponownie, mój plecak jest własnością firmy i nie jest duplikowany
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)