Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybszy sposób na dupe
Zacytować:         Napisał NuLLxD       Na wszelki wypadek ktoś jest ciekawy, jego metoda jest naprawdę łatwa. Sandboxie czy nie, to to samo. Zobaczmy, czy potrafię to wyjaśnić po prostu.   1. Oczywiście musisz znajdować się w bezpiecznej strefie. Postaraj się, aby Twoja postać nosiła większy plecak niż mały i umieść wszystkie przedmioty, które chcesz podrobić w gniazdach poniżej pierwszych czterech. Trzymaj mały plecak w ekwipunku w jednym z górnych gniazd, które zostawiłeś puste. 2. W tym samym kliencie zadzwonimy do klienta A, przejdziemy do listy serwerów. 3. Znajdź pusty serwer. Połączyć. 4. Po załadowaniu klienta A do serwera otwórz drugiego klienta (klienta B) i poczekaj, aż znajdziesz się w menu głównym. 5. Wstaw Alt w klatkę A i wyposażyć w mały plecak. Wszystko w twoim inwentarzu spadnie natychmiast. Alt + F4. 6. Zarejestruj klienta B na tym samym serwerze i albo wykonaj to ponownie, albo odbierz całe gówno / poproś znajomego, aby go odebrał. 7. Zaczekaj ~ 10 sekund przed wylogowaniem, jeśli je podniosłeś. 8. ??? 9. Zysk.   Proszę nie płacić temu mężczyźnie 15 USD. Jak powiedział, możesz mieć dowolną ilość przedmiotów, ponieważ eliminuje to czas rzucenia 1 na 1. Jeśli umieścisz to gdzie indziej, przynajmniej daj mi trochę za to zasługi.   Edycja: Gdy klient B ładuje się na serwer, możesz po prostu otworzyć kolejnego klienta i ciągle go przepuszczać, a na koniec wybierać gówno. Proste naprawdę.         Jakiś facet sprzedawał to na stronie TM, więc postanowiłem nie dawać mu satysfakcji z zarabiania pieniędzy, a teraz powiem wam, od kiedy nie widziałem nikogo, kto o tym wspomniał. Przepraszam, jeśli mam to opublikować gdzie indziej.
Reply
Świetne znalezisko, tak to robię i podpowiedziałem niektórym tutaj. Ale nigdy nie robiłem przewodnika, wyobrażonego jak większość ludzi, oni zrozumieliby to z czasem. Miły post w każdym razie. 1
Reply
Och, wow, to działa świetnie, możesz ponownie użyć tej metody. Rób to, co mówi przewodnik, ale stawiaj przedmioty do układania w stos, gdziekolwiek poza 4 gniazdami, w których musi być twój mały plecak, na przykład wkładam tam 4 butelki z wodą, zmieniam torbę, wszystko spada, wracam i otwieram 8 butelek po wodzie, baw się dobrze z znowu masowe oszustwo. : P
Reply
kiedy zmieniam plecak po raz drugi, natychmiast zamyka grę i przenosi mnie z powrotem do głównego menu bez żadnych przedmiotów. Podążam wszystkimi krokami, ale to nie działa dla mnie, może potrzebuję zrobić to szybciej lub coś
Reply
Myślałem, że wszyscy o tym wiedzą, ale najwyraźniej nie. @ _ @ Gdybym wiedział wcześniej, że faggot nie zarobiłby 50 dolarów na głupich ludzi.
Reply
Zacytować: Myślałem, że wszyscy o tym wiedzą, ale najwyraźniej nie. @ _ @ Nie miałem pojęcia, że myślę, że oszustwo zostało załatane całkowicie lol.
Reply
Tak, robię to i kiedy próbuję zalogować się do klienta B, zostałem kopnięty i żadne dodatkowe przedmioty nie znajdują się na ziemi lub w moim plecaku:
Reply
Ile razy wszyscy rzucacie się z rzędu? Miałem wrażenie, że robienie tego dużo łatwiej było złapać. Zrobiłem 30 razy, zaraz po Anti-cheacie i nigdy się nie złapałem, od tego czasu ostygłem.
Reply
To samo tutaj: S Cant zaloguj się do klienta B: S Edycja: Mogę się zalogować, ale klient A został wykopany, gdy jestem z klientem B
Reply
ciekawe, wypróbuję to później
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)