Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LumaEmu File Deleter - narzędzie Unban Źródło
LumaEmu File Deleter - narzędzie Unban Źródło
Reply
Nie chcę być złośliwy ... ale http://www.unknowncheats.me/forum/ru...nban-tool.html Przy okazji, moja opinia: VB jest bardzo bardzo brzydkim językiem.
Reply
Zacytować: Originally Posted by iZeD Nie chcę być złośliwy ... ale http://www.unknowncheats.me/forum/ru...nban-tool.html Przy okazji, moja opinia: VB jest bardzo bardzo brzydkim językiem. Twoja opinia jest mile widziana. Wiem, że istnieje już narzędzie unban, ale musiałem opublikować aplikację, która pokazuje, co jest usunięte, skąd jest usuwany i aby plik był widoczny dla innych.
Reply
Bardzo fajny.
Reply
proszę nie tworzyć ścieżek przez konkatenację łańcuchów na ślepo, tam Path.Combine za to. nie może być łatwiejsze i obsługuje wszystkie nieprzyjemne dla ciebie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more proszę nie tworzyć ścieżek przez konkatenację łańcuchów na ślepo, tam Path.Combine za to. nie może być łatwiejsze i obsługuje wszystkie nieprzyjemne dla ciebie. Nie wiem, co masz na myśli mówiąc o konkatenacji na ślepo. Metoda Path.Combine, którą mi poleciłeś, wygląda interesująco. Przejrzę to, dzięki.
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more proszę nie tworzyć ścieżek przez konkatenację łańcuchów na ślepo, tam Path.Combine za to. nie może być łatwiejsze i obsługuje wszystkie nieprzyjemne dla ciebie. Próbowałem zrozumieć, co masz na myśli, mówiąc o "konkatenacji łańcuchów na ślepo" i że powinienem użyć metody "Path.Combine" dla mojego kodu, ale bez powodzenia. Czy będzie możliwe pokazanie mi przykładu z podanym przeze mnie kodem? Z góry dziękuję!
Reply
używasz: Kod: Środowisko. GetFolderPath (Środowisko.Funcher specjalny, LocalApplicationData) i "\ LumaEmu" przy założeniu, że GetFolderPath nie kończy się ukośnikiem. powinno to być coś takiego: Kod: Ścieżka. Połącz (Środowisko, GetFolderPath (Środowisko, Specjalny folder, LocalApplicationData), "LumaEmu")
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more używasz: Kod: Środowisko. GetFolderPath (Środowisko.Funcher specjalny, LocalApplicationData) i "\ LumaEmu" przy założeniu, że GetFolderPath nie kończy się ukośnikiem. powinno to być coś takiego: Kod: Ścieżka. Połącz (Środowisko, GetFolderPath (Środowisko, Specjalny folder, LocalApplicationData), "LumaEmu") Dziękuję Ci! Chciałbym cię powtórzyć, gdybym mógł
Reply
niesamowity! dzięki!
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)