Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WarZ Alpha Footage.
Cóż, skompilowałem kilka zabawnych funkcji, które gra zdecydowała się włączyć do gry dla facetów, którzy chcą zobaczyć, jaka jest naprawdę gra.       Prawie, Strzelanie młotami, Conga Train Zombies cudo do epickiego AI Zombie, a co najlepsze. Twoja postać jest zombie, jeśli przejdziesz do ekranu wyboru postaci!
Reply
Wow, myślę, że wszyscy wiemy, że gra miała wiele błędów. Ale to och, wow
Reply
To zabawne, ponieważ gra faktycznie nie jest alfą ani beta. Po prostu używają go jako pretekstu do ukrywania swojej głupiej gry.
Reply
Zacytować: Originally Posted by nosbled To zabawne, ponieważ gra faktycznie nie jest alfą ani beta. Po prostu używają go jako pretekstu do ukrywania swojej głupiej gry. Cóż, musiałem nazwać coś wideo
Reply
Zacytować: Originally Posted by flameswor10 Cóż, musiałem nazwać coś wideo Nie obwiniam cię
Reply
młot nadal to robi, jeśli masz skłonność
Reply
Zacytować: Napisał Lamleial młot nadal to robi, jeśli masz skłonność Naprawdę? To trochę smutne
Reply
Zacytować: Napisał Lamleial młot nadal to robi, jeśli masz skłonność Tak i myślę, że niektóre inne rodzaje broni białej mają ten sam problem.
Reply
Zacytować: Napisał DavidSHov Tak i myślę, że niektóre inne rodzaje broni białej mają ten sam problem. Zastanawiam się, czy możesz walnąć zombie
Reply
Przyczyni się do zostania zombie
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)