Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opóźnienie na serwerze
cześć   Nie naprawili anysh * t   1 - Odłącz się od serwera w określonym miejscu, z którym chcesz się połączyć 2 - Wybierz nowy serwer i połącz się z nim 3 - Gdy tylko pojawi się ekran ładowania, Ctrl + Shit + Esc / Kill "Warz.exe" Proces (Ctrl + Shift + Esc, nawet przed uruchomieniem serwera, aby mieć czas) 4 - Uruchom ponownie grę i spróbuj połączyć się z tym wcześniej wybranym serwerem 5 - Gra uważa, że jest to twój ostatni odwiedzany serwer od czasu połączenia z Tobą, ale masz Alt + F4'd, więc odrodzisz się tam, gdzie rozłączyłeś 6 - ... 7 - ZYSK!   (Wczoraj dzięki temu złupiłem 2 M107, latarkę karabinową, 5 uchwytów i laser karabinowy w Splinter)
Reply
Słodkie! miłego znalezienia tutaj.
Reply
Mogę potwierdzić, że to działa.
Reply
dobra robota. Rep ładny znaleźć
Reply
to nie działa, lol jk to działa, teraz wszyscy będą wiedzieć. Ale dziękuję
Reply
Użyłem go dużo wczoraj wieczorem, zanim podzieliłem się z tobą, przepraszam za mój egoizm = P
Reply
Zacytować: Originally Posted by sl9 cześć Nie naprawili anysh * t 1 - Odłącz się od serwera w określonym miejscu, z którym chcesz się połączyć 2 - Wybierz nowy serwer i połącz się z nim 3 - Zaraz po pojawieniu się ekranu ładowania, Ctrl Shit Esc
Reply
Testowane i działające
Reply
Ofc to działa, koledzy. To nie jest tak, że próbuję ściągnąć sumę sh * t lub cokolwiek innego
Reply
dobrze słyszeć
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)