Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stary hak na Rusta (bez klipu, lighthacka, speedhacka)
Cześć chłopaki. Znalazłem w internecie ten hack. Działa dla mnie.   HOTKEYS: Numpas 0 = zapala się (działa źle po aktualizacji) Przesunięcie w lewo = Noclip podczas trzymania go i po zwolnieniu = wyłączanie noclip MiddleMouseButton = Speedhack   Używam tego hacka przy wygrywaniu 8.1 rdzy bez pary (na parze dostajesz vacban !!!) x32 (działa tylko) (możesz pobrać pirat rdzę x32 tutaj [redacted])   1.Run Rust client.exe x 32 2. połącz pirat (bez pary) bez serwera eac 3. uruchom ekstremalny wtryskiwacz i dodaj bibliotekę dll. uruchom dll 4. Użyj skrótów klawiszowych   O noclip !! - Jego potrzeby modyfikują, czasem działa dobrze (wczoraj dla mnie), ale czasami działa źle, nie możesz noclipu w skałach lub ścianach = ((WHo można modyfikować noclip? Proszę, zrób to i dodaj do nas zmodyfikuj noclip.   Jeśli użyjesz Noclip na Schodach Drewnianych możesz powoli latać, ale serwer cię kopie (flyhack)     https:
Reply
jak zobaczyć źródło? rust exp lub spuścizna, czy możesz być bardziej konkretny, proszę ...
Reply
jego dla eksplozji rdzy używam go na dev 167. próbuję dekompilować dll, ale nie mogę, myślę, że jego crypted dll. Wczoraj hack działa dobrze, ale po ponownym uruchomieniu serwera nie mogę noclip (próbuję na 4 lub więcej serwerach pirackich bez EAC, ale nie działa noclip (
Reply
Zacytować: Originally Posted by kotanpukan jego dla eksplozji rdzy używam go na dev 167. próbuję dekompilować dll, ale nie mogę, myślę, że jego crypted dll. Wczoraj hack działa dobrze, ale po ponownym uruchomieniu serwera nie mogę noclip (próbuję na 4 lub więcej serwerach pirackich bez EAC, ale nie działa noclip ( Dekompiluj bibliotekę DLL AHHAHAHAHAHAHAHAH
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)