Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O DUPE po tym, jak program uruchamiający zaktualizował się do wersji 0.9.4
Witajcie, chłopaki, przyszedłem tutaj, aby prosić was wszystkich, jeśli po aktualizacji nowej wersji 0.9.4, otrzymaliście dupe (kopię) itens ... lub teraz, nie jest to bardziej możliwe? Porozmawiajmy i podzielmy się naszymi próbami ... i jeśli się uda, podziel się tym. Stary sposób, i tak nie dostałem.
Reply
próbuję z sandboxie i zmianą identyfikatora, ale zawsze mówię "Sekcje nadal aktywne"
Reply
Dlaczego nie zaczniesz od powiedzenia nam, co próbujesz?
Reply
Próbowałem starej metody, po prostu czytałem stare posty tutaj na forum .... łatwa metoda, ale nie działa.
Reply
spróbuj upuścić manuel
Reply
Zacytować: Originally Posted by crank88 spróbuj upuścić manuel dlaczego miałbyś upuścić przedmioty ... kiedy nie możesz dostać się do drugiego klienta ...? ponieważ to on ma na myśli. testowałem wszystkie stare metody i one już nie działają. Sandbox lub bez piaskownicy, gra natychmiast wie, że twoje konto jest aktywne. rip duping, było zabawne, podczas gdy trwało
Reply
Tak, raczej sprawdzają więcej niż jedno logowanie Kod: LoginMenu_Disconnected LoginMenu_AccountFrozen LoginMenu_DoubleLogin LoginMenu_CannotConnectServer LoginMenu_ClientUpdateRequired
Reply
Deweloperzy War Z naprawiają exploity bardziej niż sztuczki ESP. Wszelkie próby wypróbowania go przy użyciu podwójnych loginów
Reply
Na rosyjskim forum oszukiwania istnieje działająca metoda dupe dla 0.9.4. Niestety "ukryj", aby zabezpieczyć się udostępnić. Możesz znaleźć to na własną rękę.
Reply
Zacytować: Originally Posted by scpm Na rosyjskim forum oszukiwania istnieje działająca metoda dupe dla 0.9.4. Niestety "ukryj", aby zabezpieczyć się udostępnić. Możesz znaleźć to na własną rękę. dowód lub zatrzymaj trolling.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)