Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaguj po aktualizacji?
hej mam zablokowany mój plik dxgi.dll po ostatniej aktualizacji.   gra wygląda tak szaro i bezbarwnie bez efektu, nie chcę nawet grać w ten sposób.   Czy jest coś, co mogę zrobić, aby nadal się ładować?
Reply
zapytaj na Reddita, ponieważ pytanie nie jest oszukiwane
Reply
Cóż, staram się ominąć battleye od wykrywania zmian wprowadzonych w grze (reshade) jeśli to nie oszukuje, to idk to jest .... zwłaszcza, jeśli uważasz, że reshade ma jakieś "oszustwo", takie jak hackowanie z zoomem, naprawdę nie sądzę, że ten temat jest na niewłaściwych forach, założę się, że wielu ludzi chciałoby nadal korzystać z reshade tylko dla zoomu
Reply
Wydaje mi się, że widziałem gdzieś wspomniane, że aby użyć teraz poprawki, musisz użyć wcześniejszej wersji, ponieważ najnowsza jest zablokowana. Jednakże, gdy Xenuine anti-cheat w końcu zostanie zepchnięty do życia (miało to nastąpić ponad godzinę temu, ale opóźniono się z powodu problemów), reshade nie będzie działać, okres
Reply
@ joni1337 nie musisz ominąć battleye w celu przeprowadzenia reshade / paks, ponieważ nie blokuje go battleye, czyli gra bezpośrednio. Musisz ominąć nowe anticheat / bloki z samej gry, a nie z battleye.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Int3 Wydaje mi się, że widziałem gdzieś wspomniane, że aby użyć teraz poprawki, musisz użyć wcześniejszej wersji, ponieważ najnowsza jest zablokowana. Jednakże, gdy Xenuine anti-cheat w końcu zostanie zepchnięty do życia (miało to nastąpić ponad godzinę temu, ale opóźniono się z powodu problemów), reshade nie będzie działać, okres jakiejkolwiek porady, która może mi się przydać?
Reply
tak samo tutaj usunę folder Battleye, a następnie zweryfikuję i naprawię grę ale nie mogę zainstalować ponownie zmienić COZ pokazuje mi ten błąd
Reply
Nvidia Freestyle.
Reply
Zacytować: Napisał joni1337 jakiejkolwiek porady, która może mi się przydać? Aktualizacja: Każda wersja ReShade jest teraz blokowana przez BE. https://twitter.com/PUBG_help/status/960747671895015424
Reply
więc nie ma pracy dookoła?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)