Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzy komputery o tym samym HWID.
#11
Zacytować: Originally Posted by Knochove Ale czy nie jest możliwe użycie łatwo dostępnej funkcji WinAPI (np. GetVolumeInformation) w celu zebrania informacji? może to, o co pyta, to jak ta funkcja to oblicza. Dokładnie koleś.
Reply
#12
DeviceIoControl Powodzenia m8
Reply
#13
Zacytować: Originally Posted by Knochove Ale czy nie jest możliwe użycie łatwo dostępnej funkcji WinAPI (np. GetVolumeInformation) w celu zebrania informacji? może to, o co pyta, to jak ta funkcja to oblicza. nie określił, z jaką funkcją potrzebuje pomocy, nie miał pojęcia, co zrobił "jego" HWID, więc tak... również: jeśli on robi hacki, można by założyć, że jest w stanie zrobić co najmniej kilka podstawowych inżynierii wstecznej? dlaczego nie patrzy na super tajne API, które go interesuje.
Reply
#14
Zacytować: Originally Posted by Intello Dokładnie koleś. @ learn_more ^ który wydaje się to wyjaśniać. I tak, inżynieria wsteczna ftw.
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by Intello Wczoraj rozdałem dwie prywatne wersje mojego wallhacka każdemu z dwóch moich kumpli. Poprosiłem ich, aby odkryli swoje HWID używając mojego własnego HWIDFindera (działa dobrze) i byłem zaskoczony widząc, że obaj dali mi ten sam HWID. Myślałem, że to była sztuczka między tymi dwoma. Więc dodałem wspólny identyfikator HWID do mojej listy HWID. Po raz kolejny byłem zaskoczony, że obaj mogą skorzystać z hackera. To było jak ... dziwne. Postanowiłem więc sprawdzić, czy to coś (My HWIDFinder) naprawdę działa. Dowiedziałem się, że mój własny HWID jest taki sam jak wspólny identyfikator, który dali mi moi kumple. To bardzo dziwne i dlatego właśnie zamieściłem to tutaj, aby omówić. Zapytałem znajomych, z jakiego procesora, procesora graficznego i płyty głównej korzystają. Płyta główna: Wszyscy troje z nas używają 1-2 poziomów wyższej lub niższej wersji GIGABYTE LMT Series. GPU: Używam R7 250, Jeden z moich znajomych używa GTX 650 ti, zapomniałem co powiedział drugi facet Procesor: Dwóch z nas włącznie ze mną, używa FX-4300, a drugie używa FX-6300. Co używam: Identyfikator procesora -> Hash Mac address -> hasz mieszający inne rzeczy Dlaczego mieszam? Aby uniemożliwić ludziom odgadywanie i łamanie tego, czego używam.
Reply
#16
Zacytować: Napisał Motherflufferr Co używam: Identyfikator procesora -> Hash Mac address -> hasz mieszający inne rzeczy Dlaczego mieszam? Aby uniemożliwić ludziom odgadywanie i łamanie tego, czego używam. Ale możesz go po prostu odwrócić i sprawdzić, skąd bierzesz dane i gdzie je mieszkasz.
Reply
#17
Zacytować: Napisał NotAdam Ale możesz go po prostu odwrócić i sprawdzić, skąd bierzesz dane i gdzie je mieszkasz. Dobrze.. http://img3.wikia.nocookie.net/__cb2...ighty_then.jpg
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)