Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzy komputery o tym samym HWID.
Wczoraj rozdałem dwie prywatne wersje mojego wallhacka każdemu z dwóch moich kumpli. Poprosiłem ich, aby odkryli swoje HWID używając mojego własnego HWIDFindera (działa dobrze) i byłem zaskoczony widząc, że obaj dali mi ten sam HWID.   Myślałem, że to była sztuczka między tymi dwoma. Więc dodałem wspólny identyfikator HWID do mojej listy HWID. Po raz kolejny byłem zaskoczony, że obaj mogą skorzystać z hackera. To było jak ... dziwne. Postanowiłem więc sprawdzić, czy to coś (My HWIDFinder) naprawdę działa. Dowiedziałem się, że mój własny HWID jest taki sam jak wspólny identyfikator, który dali mi moi kumple.   To bardzo dziwne i dlatego właśnie zamieściłem to tutaj, aby omówić.   Zapytałem znajomych, z jakiego procesora, procesora graficznego i płyty głównej korzystają.     Płyta główna: Wszyscy troje z nas używają 1-2 poziomów wyższej lub niższej wersji GIGABYTE LMT Series.     GPU: Używam R7 250, Jeden z moich znajomych używa GTX 650 ti, zapomniałem co powiedział drugi facet     Procesor: Dwóch z nas włącznie ze mną, używa FX-4300, a drugie używa FX-6300.
Reply
Jak obliczyć swój hwid? Jeśli korzystasz TYLKO z GetVolumeInformation, pamiętaj, że numer seryjny można łatwo zmienić. Możesz dołączyć nazwę komputera, nazwę użytkownika, nazwę karty graficznej, liczbę procesorów i podobne rzeczy.
Reply
HWID nadal nie jest czymś przydatnym, widząc jak to jest ogólne określenie dla konkretnej implementacji. nie możemy zobaczyć, jak go zaimplementowałeś, więc nie możemy Ci powiedzieć, co jest nie tak. jeśli musimy zgadywać, co zaimplementowałeś i skorygować w oparciu o domysły, co wtedy robimy? gdybyś miał pierwszą wskazówkę, co faktycznie robi twoja "hwid", nie zadałbyś takiego pytania ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more HWID nadal nie jest czymś przydatnym, widząc jak to jest ogólne określenie dla konkretnej implementacji. nie możemy zobaczyć, jak go zaimplementowałeś, więc nie możemy Ci powiedzieć, co jest nie tak. jeśli musimy zgadywać, co zaimplementowałeś i skorygować w oparciu o domysły, co wtedy robimy? gdybyś miał pierwszą wskazówkę, co faktycznie robi twoja "hwid", nie zadałbyś takiego pytania ... Przyznaję, że jestem naprawdę nowy w sprawie HWID. Nie wiem, jak to jest obliczane. Wygląda na to, że muszę się jeszcze trochę o tym dowiedzieć. Nigdy nie chciałem dodawać zabezpieczenia HWID do mojego hacka, ale jeden z moich kumpli wskazał, że powinienem chronić moją pracę przed wyciekami, przez kontrole HWID. Jeśli możesz podzielić się swoją wiedzą na temat obliczania HWID, to byłoby to bardzo miłe z twojej strony. W przeciwnym razie będę musiał zrobić więcej badań na ten temat. Mimo to dzięki.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Intello Przyznaję, że jestem naprawdę nowy w sprawie HWID. Nie wiem, jak to jest obliczane. Wygląda na to, że muszę się jeszcze trochę o tym dowiedzieć. Nigdy nie chciałem dodawać zabezpieczenia HWID do mojego hacka, ale jeden z moich kumpli wskazał, że powinienem chronić moją pracę przed wyciekami, przez kontrole HWID. Jeśli możesz podzielić się swoją wiedzą na temat obliczania HWID, to byłoby to bardzo miłe z twojej strony. W przeciwnym razie będę musiał zrobić więcej badań na ten temat. Mimo to dzięki. Czy przeczytałeś to, co właśnie powiedziałem? Nie ma czegoś takiego jak "hwid". Jest to powszechny termin używany do wskazania, że gromadzone są pewne informacje o komputerze. Jak, na Boga, mamy wyjaśnić ci, jak działa twoja funkcja "hwid", skoro nawet nie wiemy, co skopiowałeś? To tak, jakby poprosić kogoś o wyjaśnienie, jak używać "programu", kiedy potrzebujesz pomocy ze słowem.
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more nie wiemy nawet, co skopiowałeś? To naprawdę nie jest miłe, aby po prostu założyć, że ludzie c p na podstawie kilku problemów ich posiadania. @OP Zależy od metody, której używasz do zbierania HWID-a dla Ciebie. Był projekt MW2 (zapomniałem nazwy), który posłużył się głupim sposobem obliczenia HWID gracza i okazało się, że> 100 osób miało ten sam HWID, więc to naprawdę zależy od tego, czego użyjesz do jego obliczenia.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Knochove To naprawdę nie jest miłe, aby po prostu założyć, że ludzie c p na podstawie kilku problemów ich posiadania Zacytować: Originally Posted by Intello Nie wiem, jak to jest obliczane. Myślę, że to jest powód, dla którego zakłada, że Intello c & ped:>
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Skyfail Myślę, że to jest powód, dla którego zakłada, że Intello c & ped:> Ale czy nie jest możliwe użycie łatwo dostępnej funkcji WinAPI (np. GetVolumeInformation) w celu zebrania informacji? może to, o co pyta, to jak ta funkcja to oblicza.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Knochove Ale czy nie jest możliwe użycie łatwo dostępnej funkcji WinAPI (np. GetVolumeInformation) w celu zebrania informacji? może to, o co pyta, to jak ta funkcja to oblicza. GetVOLUMEInformation jest dość oczywiste
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Skyfail GetVOLUMEInformation jest dość oczywiste Cóż, OP wydaje się być zdezorientowany.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)