Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zniszczony rdzewiejący uberatchet w pełni sprawny.
NIE UŻYWAĆ W PRAWDZIWYM POKRYWIE WYKRYTO TYLKO POKRYTE SIGY To jest pasta uberhatchet działająca na najnowszą wersję pękniętej rdzy. Jak używać: Wyciąg Otwórz Userver (jest 3 na 3 różne serwery) otwarta rdza otwarta konsola z rdzą wpisz połączenie 127.0.0.1:28001 połączyć się z jednym z 3 serwerów i pieprzyć pękniętą rdzę, bo kogo to obchodzi, że nie można kupić rdzy.     Pobieranie   Jeśli chcesz to edytować, możesz otworzyć go w dnspy. Instrukcja n00bi do edycji dla dowolnego serwera otwórz go w dnspy otwórz pe otwórz Userver3 (najwyższy) Otwórz ustawienia przewiń w dół, aż ujrzysz: https:
Reply
a czym dokładnie jest uberhatchet? nigdy tak naprawdę nie użyłem oryginału, bo jestem trochę bezużyteczny, jeśli chodzi o visualstudios ..
Reply
jest to przechwytywacz pakietów.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie potatomaster111 jest to przechwytywacz pakietów. Hmm ok, wziąłem nie mogłem uzyskać niszczyciela rdzy do pracy przy pęknięciu Zakładam, że to też nie zadziała .. Zacytować: Napisał pierwotnie potatomaster111 jest to przechwytywacz pakietów. Czy wiesz, że wszelkie pęknięte pakiety przechwytywania serwerów działają?
Reply
Zacytować: Originally Posted by mysticlve Hmm ok, wziąłem nie mogłem uzyskać niszczyciela rdzy do pracy przy pęknięciu Zakładam, że to też nie zadziała .. Czy wiesz, że wszelkie pęknięte pakiety przechwytywania serwerów działają? to niszczyciel rdzy jest po prostu gówniany i przestarzały Nie mogę go uruchomić, ale to działa
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie potatomaster111 to niszczyciel rdzy jest po prostu gówniany i przestarzały Nie mogę go uruchomić, ale to działa ok, czekam na to, żeby zostać zatwierdzonym
Reply
~ xD dlaczego tak wrogo?
Reply
W rzeczywistości wydaje się całkiem interesujące.
Reply
tak interesujące, ale musimy zaczekać na zatwierdzenie
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie potatomaster111 NIE UŻYWAĆ W PRAWDZIWYM POKRYWIE WYKRYTO TYLKO POKRYTE SIGY To jest pasta uberhatchet działająca na najnowszą wersję pękniętej rdzy. Jak używać: Wyciąg Otwórz Userver (jest 3 na 3 różne serwery) otwarta rdza otwarta konsola z rdzą wpisz połączenie 127.0.0.1:28001 połączyć się z jednym z 3 serwerów i pieprzyć pękniętą rdzę, bo kogo to obchodzi, że nie można kupić rdzy. Pobieranie Jeśli chcesz to edytować, możesz otworzyć go w dnspy. Instrukcja n00bi do edycji dla dowolnego serwera otwórz go w dnspy otwórz pe otwórz Userver3 (najwyższy) Otwórz ustawienia przewiń w dół, aż zobaczysz: https://gyazo.com/69fb22967c51e39667cb79cb414d743f i możesz edytować port i ip następnie skompiluj go łatwo zmienić dla n00bi czy można go pobrać? i czy będę mógł korzystać z bustera rdzy i starej stali?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)