Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Encrypting C Welp; (
#1
Hej, dla was, zapalonych programistów, Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, w jaki sposób mogę zaszyfrować kod C? Co muszę dodać do kodu?     Jestem naprawdę nowy w C Code, więc każda pomoc będzie niesamowita!   Dzięki!     [próbowałem szukać tutaj fajerwerków, a wszyscy faceci mówią o polimorfizacji, więc zgubiłem.]   również google pokazuje, że lubisz zwariowane gówno, ale jest to naprawdę trudne do zrozumienia.
Reply
#2
Po prostu ciekawy, co dokładnie trzeba zmienić
Reply
#3
więc VAC go nie wykryje.
Reply
#4
Polimorfizm jest dość zaawansowaną techniką. Możliwe, że bez * conajmniej * poznania podstaw C nie będziesz w stanie tego zrobić.
Reply
#5
Jeśli coś zahaczasz, musisz martwić się bardziej o swój hak, niż twój kod jest polimorficzny. Gdyby była całkowicie zewnętrzna, wtedy pomógłby polimorfizm tak. Możesz również przyjrzeć się technikom Master131 (tylko pomysły) i wdrożyć je samodzielnie, aby uniknąć VAC.
Reply
#6
Jak powiedział laazyboy, bardziej chodzi o metodę podpinania i praktyki zamiast przekształcania samego kodu. Musisz znaleźć tylne drzwi.
Reply
#7
facet, który utworzył utleniacz powiedział, że natj używa tego samego haka, więc nawet jeśli zaciemnisz kod, nie będzie to poprawka. jak powiedział tutaj ppl, musisz nauczyć się chwytać coś innego
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by hodor facet, który utworzył utleniacz powiedział, że natj używa tego samego haka, więc nawet jeśli zaciemnisz kod, nie będzie to poprawka. jak powiedział tutaj ppl, musisz nauczyć się chwytać coś innego wspomniał także o ms objazdach, ponieważ nie jest to właściwy sposób. Co to znaczy? Czy muszę znaleźć inny sposób na zrobienie tego?
Reply
#9
MS Detours jest powszechnie znana przez firmy zajmujące się zwalczaniem oszustw jako najłatwiejszy sposób na wykrycie włamania. Więc tak, musisz znaleźć sposób na zrobienie tego innego niż MS Objazdy.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)