Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Nowe działa .PAK)
To jest mój własny plecak, zrobiłem to ręcznie.   To samo imię, co oryginalny pak gry, ponieważ BE wykrywa wszystko poza częścią zawartości gry.   ale sugeruję, że powinieneś być z nią metodą "Directory Link".   JAK: Zastąp go i skrzyżowaniem Grać baw się dobrze.   btw: NoRecoil nie będzie już pracował, ale inne działa dobrze.   Grałem ~ 30 minut bez 25 kopnięć.   WYKORZYSTUJESZ WŁASNE RYZYKO, TO NIE BARDZO BEZPIECZNIE, TO WŁAŚNIE ROBOCZYŁ.   Czekam na zatwierdzenie.   https://www.unknowncheats.me/forum/d...=file&id=22614
Reply
Zacytować: Originally Posted by cebernic To jest mój własny plecak, zrobiłem to ręcznie. To samo imię, co oryginalny pak gry, ponieważ BE wykrywa wszystko poza częścią zawartości gry. ale sugeruję, że powinieneś być z nią metodą "Directory Link". JAK: Zastąp go i skrzyżowaniem Grać baw się dobrze. btw: NoRecoil nie będzie już pracował, ale inne działa dobrze. Grałem ~ 30 minut bez 25 kopnięć. WYKORZYSTUJESZ WŁASNE RYZYKO, TO NIE BARDZO BEZPIECZNIE, TO WŁAŚNIE ROBOCZYŁ. POBIERANIE?
Reply
wheres theh link lol
Reply
Czeka na zatwierdzenie. Już umieściłem link w oryginalnym poście.
Reply
Czy możesz wyjaśnić tę metodę plz?
Reply
Zacytować: Pierwotnie wysłany przez SaW6 Czy możesz wyjaśnić tę metodę plz? usuń gamepath / content / pak / TslGame-WindowsNoEditor_sound.pak i utwórz nowy folder w C: // w tym folderze musisz umieścić ten zmodyfikowany plik .ak i dowiązać go do gamepath / content / pak / TslGame-WindowsNoEditor_sound.pak ale do jutra jest banalna i chyba
Reply
Zdecydowanie zainteresowany. Mam nadzieję, że zostanie szybko zatwierdzony i mogę go przetestować. Po sprawdzeniu powrócę do tego wątku. Dzięki!
Reply
Zacytować: Napisał DestroyerAnon Zdecydowanie zainteresowany. Mam nadzieję, że zostanie szybko zatwierdzony i mogę go przetestować. Po sprawdzeniu powrócę do tego wątku. Dzięki! żaden odrzut nie działa na moich przyjaciół;
Reply
Zacytować: Pierwotnie wysłany przez SaW6 Czy możesz wyjaśnić tę metodę plz? Wykonaj kopię z oryginalnego PAK i po prostu zastąp go i Użyj Starego Jfunca, będziesz szczęśliwy teraz ... xD. Pracuje 2 godziny bez kopnięcia. Działa w porządku. ale jeśli zostałeś oznaczony, mam na myśli już napotkany "kod 25 rozłączony", to na pewno zbanowałeś @ następną falę.
Reply
gra zaczęła sprawdzać pamięć podręczną pakietów publicznych, sprawdzają to w dziennikach gier. 5 moich znajomych otrzymało zakaz do 12.01.2118 nie używaj mklinka przynajmniej na razie. Przepraszam za mój angielski
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)