Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzekwowanie podpisu kierowcy
#1
ok, jakie jest pytanie Chcę zainstalować sterownik bez certyfikatu, ale jeśli wyłączę wymuszanie podpisu kierowcy rdza nie uruchomi się, czy masz jakieś wskazówki, jak to zrobić?
Reply
#2
Użyj Win64ast, to typowy ARK, który pozwala załadować niepodpisany sterownik.
Reply
#3
Próbowałem TDL i dsefix, żaden z nich nie działał. Ale jak polecono @ macho105, win64ast działa idealnie. Przy okazji chxikva już ci odpowiedziałam w tej sprawie na niezgodę ...
Reply
#4
tak dziękuję za odpowiedzi, ale nie mogę znaleźć działającego win64ast, który mówi o błędzie, jak ten "wynik SYS nie powiodło się"
Reply
#5
Jak działa win64ast? Czy musisz znaleźć sposób na eac? ponieważ wykrywa to także nie pozwoliłoby mi załadować sterowników, gdy rdza była uruchomiona, ale jak tylko ją zamknąłem, mógłbym obrócić DSE i załadować sterowniki.
Reply
#6
Zacytować: Napisał pierwotnie macho105 Użyj Win64ast, to typowy ARK, który pozwala załadować niepodpisany sterownik. na pewno pamiętam tylko vip wersję Win64ast może załadować niepodpisany sterownik. LOL, próbowałem, masz rację. darmowa wersja Win64ast może załadować niepodpisany sterownik.
Reply
#7
Tak to się robi. http://i.imgur.com/1ZAqPMS.gifv Po wykonaniu tej czynności powinieneś być w stanie otworzyć rdzę za pomocą eac bez żadnych problemów.
Reply
#8
okej dziękuję, spróbuję wyszukać działającą win64ast co znalazłem 2 dni temu było tylko chińskim forum gdzie był link do pobrania
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by lucasman22 Tak to się robi. http://i.imgur.com/1ZAqPMS.gifv Po wykonaniu tej czynności powinieneś być w stanie otworzyć rdzę za pomocą eac bez żadnych problemów. lol, zrobiłeś wersję crack, ale nie musisz go łamać, jeśli chcesz załadować nieoznaczony sterownik.
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by lucasman22 Tak to się robi. http://i.imgur.com/1ZAqPMS.gifv Po wykonaniu tej czynności powinieneś być w stanie otworzyć rdzę za pomocą eac bez żadnych problemów. Dzięki stary ! rep +
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)