Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EngineOwning za darmo ^^
#1
Sup? +1 2e0ar   Dzisiaj wypuszczam EngineOwning lub coś innego na UC-Forum   Więc, kurwa, wessie   CoD 4   Cechy: Aimbot - Cichy cel naciśnij F1 Autowall Automatyczne strzelanie Bez odrzutu Nierozprzestrzenianie celownik I ESP   Dziękuję CICHY ^ ^   Pobierz: http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=12488   Skanowanie antywirusowe https: // www. [Censored] /de/file/d...is/1408742860/   0/56, więc wiesz, że jest to uzasadnione: *
Reply
#2
Zacytować: Originally Posted by hakonnn Skanowanie antywirusowe https: // www. [Censored] /de/file/d...is/1408742860/ 0/56, dzięki czemu wiesz, że jest legalne: * Wydaje się, że jest to uzasadnione broooooooo. *sarkazm*. Mówisz, że to legit, sprawia, że myślę, że to nie jest tak uzasadnione. Mam nadzieję, że tak jest. Wydaje się, że to dobry hack, jeśli jest prawdziwy.
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by yehink Wydaje się, że jest to uzasadnione broooooooo. *sarkazm*. Mówisz, że to legit, sprawia, że myślę, że to nie jest tak uzasadnione. Mam nadzieję, że tak jest. Wydaje się, że to dobry hack, jeśli jest prawdziwy. Kody źródłowe zostały ujawnione, więc może być legalne.
Reply
#4
Źródło wyciekło, więc tak: P
Reply
#5
facet robi nitkę .... dowiedz się więcej zamyka wątek mówi, że nie wyciekło źródło ... a potem znowu posty i b13 zatwierdza ... df? tak, to wyciekło przez wessie .. ale przez jakieś 10 minut, zostało zdezaktualizowane, ponieważ naprawił to i nie chciał naszego źródła na UC, mówię to, ponieważ byłem dla nich koderem.
Reply
#6
Zacytować: Napisał Xenshi facet robi nitkę .... dowiedz się więcej zamyka wątek mówi, że nie wyciekło źródło ... a potem znowu posty i b13 zatwierdza ... df? tak, to wyciekło przez wessie .. ale przez jakieś 10 minut, zostało zdezaktualizowane, ponieważ naprawił to i nie chciał naszego źródła na UC, mówię to, ponieważ byłem dla nich koderem. Plik był bezpieczny na mojej analizie. Nie wiem nic o żadnym innym wątku ani źródłach. Po prostu szukam złośliwego oprogramowania, to wszystko.
Reply
#7
tak ... jego wyciekło źródło, niezgodne z regułami, dowiedz się więcej, zamknij jego poprzedni wątek ...... http:
Reply
#8
To wyciekło i zostało zamknięte przed tym, dlaczego go nie zamknąłeś?
Reply
#9
Zacytować: Napisał Xenshi tak ... jego wyciekło źródło, niezgodne z regułami, dowiedz się więcej, zamknij jego poprzedni wątek ...... http://www.unknowncheats.me/forum/ca...e-cod-4-a.html Usuń ten plik do pobrania .. tworząc kolejny wątek ... ale próbując go ominąć ... Plik był inny niż ten, którego się nauczyłem. Hack jest nadal rozpowszechnianie prywatnego hack, który nie jest tutaj dozwolone. To przecieka. Temat zamknięty. Zacytować: Originally Posted by fluxgods To wyciekło i zostało zamknięte przed tym, dlaczego go nie zamknąłeś? Badaliśmy.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)