Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak: KillSounds
#11
Zacytować: Napisał pierwotnie Strife Czy naciśnij klawisz numer 1, aby go aktywować? Powinieneś tu usłyszeć dźwięk (Windows theme login), jeśli został aktywowany poprawnie. UM nie, więc teraz czuję się naprawdę głupio dzięki ... Działa jak marzenie. Ten dźwięk Mmmmmmmonsterkill jest taki zabawny.
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by CICHATE UM nie, więc teraz czuję się naprawdę głupio dzięki ... Działa jak marzenie. Ten dźwięk Mmmmmmmonsterkill jest taki zabawny. Wszystko jest dobrze. Nie mogę nawet znaleźć nigdzie tego, co mówi skrót do aktywacji, więc to jest moje złe. Cieszę się, że udało ci się.
Reply
#13
zostaniesz zbanowany, jeśli zostaniesz przyłapany na tym? Nie rozumiem, jak zmienia ona rozgrywkę, ale kto wie, co PB traktuje jako nieuczciwą rozgrywkę lub klasyfikuje jako hacki
Reply
#14
Zacytować: Napisał DMAL zostaniesz zbanowany, jeśli zostaniesz przyłapany na tym? Nie rozumiem, jak zmienia ona rozgrywkę, ale kto wie, co PB traktuje jako nieuczciwą rozgrywkę lub klasyfikuje jako hacki Do tej pory nie grałem, grałem na serwerach PB przez około 2 lub 3 godziny zeszłej nocy bez żadnych zakańków po prostu rzucanych przez graczy, którzy nie radzą sobie z małym szalejącym
Reply
#15
Zacytować: Napisał DMAL zostaniesz zbanowany, jeśli zostaniesz przyłapany na tym? Nie rozumiem, jak zmienia ona rozgrywkę, ale kto wie, co PB traktuje jako nieuczciwą rozgrywkę lub klasyfikuje jako hacki Najlepszym sposobem, aby nie zostać zbanowanym, jest zmiana nazwy biblioteki DLL. Pamiętaj też, że jeśli zmienisz nazwę biblioteki DLL, musisz zmienić nazwę pliku EXE, aby pasował do niej.
Reply
#16
nie działa już więcej, graj przez godzinę z nim, klikam klawisz 1 i sprawia, że dźwięk otwierania systemu Windows, 15 zabić z rzędu wiele strzałów w głowę, grać w inną rundę, a nie jeden dźwięk, kliknij przycisk, aby było wyłączone ale nadal nie działa, jest przestarzały?
Reply
#17
Zacytować: Napisał DMAL nie działa już więcej, graj przez godzinę z nim, klikam klawisz 1 i sprawia, że dźwięk otwierania systemu Windows, 15 zabić z rzędu wiele strzałów w głowę, grać w inną rundę, a nie jeden dźwięk, kliknij przycisk, aby było wyłączone ale nadal nie działa, jest przestarzały? Czy zaktualizowałeś łatkę 1.6? Ponieważ wydana wersja działa tylko z łatką 1.5. Jeśli ktoś chce aktualizacji na ten temat, daj mi znać, a ja go zaktualizuję.
Reply
#18
chciałbym podziękować!
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)