Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak: KillSounds
Zabójstwo Killsoundsa polega na odtwarzaniu plików dźwiękowych wav, takich jak te z qauke (monsterkill, doublekill itp.), Po pewnym specyficznym zabójstwie. Po prostu chcę poznać zasadę działania. Gry, w które ekwipowałem hacki killsoundów to css, qauke, bf2, cod. Czyli jest to funkcja specyficzna dla silnika gry, która ułatwia hackowanie killsounds. W cod4 pokazuje te komunikaty o zabójstwie na twoim ekranie po pasmach 3, 5, 7, 10..etc, więc czy muszę po prostu znaleźć przesunięcie w pamięci, które wywoła to zabójstwo, a następnie odtworzy dźwięk Czy będę musiał użyj funkcji "zabicia" wartości, a następnie policz wartości. Jeśli ktoś kiedykolwiek zrobił to wcześniej i wie na pewno, a następnie powiedz mi podstawową zasadę, jak to się stało, nie chcę zgadywać.
Reply
Oto jeden sposób robienia tego: Link do pobrania Binary plus źródło jest dołączone wraz z niektórymi plikami dźwiękowymi zabicia. Dla tych, którzy po prostu chcą użyć binarnego: Upewnij się, że wszystkie pliki dźwiękowe oraz pliki CoD4KillSounds.dll i CoD4KillSounds.exe znajdują się w tym samym folderze. Uruchom CoD4KillSounds.exe i uruchom CoD4. Cieszyć się.
Reply
Po prostu czytaj zabójstwa, drużyny, noże itp. .... zapisz i czytaj dalej, kiedy stary! = Nowy, odtwarzaj dźwięk po prostu dodaj pliki .wav do zasobu i graj je Użyj tego: PlaySoundA (TEKST (dźwięk), hHandle, SND_RESOURCE | SND_ASYNC); R4z8r
Reply
Myślę, że możesz po prostu zagnieżdżać swoje oświadczenie na temat sprawy w czasomierzu, żeby działały smugi.
Reply
yah, użyj gettickcount, zobacz publiczne źródło t2x, ono je zawiera R4z8r
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Strife Oto jeden sposób robienia tego: Link do pobrania Binary plus źródło jest dołączone wraz z niektórymi plikami dźwiękowymi zabicia. Dla tych, którzy po prostu chcą użyć binarnego: Upewnij się, że wszystkie pliki dźwiękowe oraz pliki CoD4KillSounds.dll i CoD4KillSounds.exe znajdują się w tym samym folderze. Uruchom CoD4KillSounds.exe i uruchom CoD4. Cieszyć się. Właśnie dostałem się do twojego źródła killsound, czy możesz mi powiedzieć, do której wersji COD4 służą te adresy?
Reply
Zacytować: Originally Posted by silverfish Właśnie dostałem się do twojego źródła killsound, czy możesz mi powiedzieć, do której wersji COD4 służą te adresy? W obecnej wersji 1.5.
Reply
Dzięki, od jakiegoś czasu jestem poza sceną. Nie wiedziałem o uaktualnieniu wersji.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Strife Oto jeden sposób robienia tego: Link do pobrania Binary plus źródło jest dołączone wraz z niektórymi plikami dźwiękowymi zabicia. Dla tych, którzy po prostu chcą użyć binarnego: Upewnij się, że wszystkie pliki dźwiękowe oraz pliki CoD4KillSounds.dll i CoD4KillSounds.exe znajdują się w tym samym folderze. Uruchom CoD4KillSounds.exe i uruchom CoD4. Cieszyć się. Próbowałem tego i nie mogłem go uruchomić, nawet próbowałem wstrzykiwać .dll z apm i bez radości żadnych sugestii?
Reply
Zacytować: Originally Posted by CICHATE Próbowałem tego i nie mogłem go uruchomić, nawet próbowałem wstrzykiwać .dll z apm i bez radości żadnych sugestii? Czy naciśnij klawisz numer 1, aby go aktywować? Powinieneś tu usłyszeć dźwięk (Windows theme login), jeśli został aktywowany poprawnie.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)