Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ilość oszustw w tej grze
#11

Czy myślisz, że tworzenie hacków na 1 grę f2p da ci więcej pieniędzy niż gra na p2p? Logicznie, nawet jeśli gra ma więcej ludzi, jeśli jest to f2p, kosztuje więcej niż zapłacenie hack, niż ludzie, którzy płacą 20 € za grę.
Reply
#12

Zacytować: Napisał joni1337 ale uwierz mi, jeśli powiem, że epicgames poszedł po mniejszych ludziach za mniejsze rzeczy ... Mam nadzieję, że rozwiążesz swoje problemy Jeśli chodzi o epickie gry, znam kilka paysites, z którymi się kontaktowali (epickie gry). Ten głupi dzieciak, który został pozwany, to dlatego, że otrzymał DMCA za wykonane przez niego wideo (które pokazało grę), a następnie kontestował DMCA - kiedy to robisz, druga strona ma 14 dni na wysłanie dowodu na YouTube, że złożył wniosek pozew przeciwko tobie, w przeciwnym razie YouTube przywróci wideo - więc trochę zmusił ich do działania.
Reply
#13

Zacytować: Originally Posted by netvortex Cześć ludzie, Czy ktokolwiek zastanawia się, dlaczego ta gra przyciąga tak dużo uwagi wszystkich koderów-oszustów na tej planecie? Jeśli porównać to forum z Fortnite, wydaje się, że ta gra ma 10 razy więcej rozwoju, niż Fortnite, mimo że Fortnite jest bardziej udaną i większą grą. Osobiście mam pretensje do deweloperów za to, że wpadli w nasz paysite. Więc jeśli może wyciek trochę informacji o ich ostatniej nieudanej próbie szyfrowania ich gry-śmieci, weź ją. Nawet zrezygnowałem z projektu dla Fortnite, ponieważ chcę, żeby Fortnite był bardziej udaną grą. Zastanawiałem się, czy to jest powód, dla którego wszyscy główni cheatdevowie odwracają się od gry i publikują wszystkie informacje. Wiem, że zawiedli sporo paysytów i wydaje się, że wielu z was wydaje się mieć tutaj plan Rzadko zdarza mi się uzyskać zaktualizowane przesunięcia szybciej z wątku na forum niż z pliku wykonywalnego za pomocą IDA ... Ta gra trwa dłużej niż fortnite i przyciąga poważniejszych graczy.
Reply
#14

Zacytować: Originally Posted by netvortex Jeśli chodzi o epickie gry, znam kilka paysites, z którymi się kontaktowali (epickie gry). Ten głupi dzieciak, który został pozwany, to dlatego, że otrzymał DMCA za wykonane przez niego wideo (które pokazało grę), a następnie kontestował DMCA - kiedy to robisz, druga strona ma 14 dni na wysłanie dowodu na YouTube, że złożył wniosek pozew przeciwko tobie, w przeciwnym razie YouTube przywróci wideo - więc trochę zmusił ich do działania. To standardowa procedura dla DMCA. Zawsze możesz odpierać roszczenie i zasadniczo od tego momentu muszą oni rzeczywiście zwrócić się do sądu. Jest to podstawowy kompromis w zakresie ochrony praw autorskich, w którym starasz się zrównoważyć zainteresowanie wszystkich, wkład pracy w platformę oraz zainteresowanie posiadaczy praw. Usunięcie go jest dość łatwe, ale większość czasu, jeśli wiesz, z kim walczysz, możesz łatwo je potrząsnąć, moi przyjaciele robią to z japońskimi treściami, takimi jak anime i gówno na dużych platformach, i możesz powiedzieć, co się wtedy stanie. ..
Reply
#15

Sprzeciwiałem się roszczeniu raz, to absolutnie bawi się ogniem Nie polecam
Reply
#16

PUBG jest bardziej poważny, co przyciąga większą grupę wiekową, a hakerzy to w większości starsi ludzie, więc coraz więcej hacków jest deweloperami. a Fortnite jest bardziej "przyjazny dziecku" i ma BE
Reply
#17

jest o wiele więcej informacji na pubg w porównaniu do fortnitu zgodnie z tą sekcją: stałe aktualizacje szyfrowania z niewielkimi informacjami publicznymi, automatycznie dopełnione klasy, dostawcy dmca'd w sekcji pubg istnieje prawie natychmiastowa korekta wysłanych każdej aktualizacji i metod odszyfrowywania
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)