Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ilość oszustw w tej grze
Cześć ludzie, Czy ktokolwiek zastanawia się, dlaczego ta gra przyciąga tak dużo uwagi wszystkich koderów-oszustów na tej planecie?   Jeśli porównać to forum z Fortnite, wydaje się, że ta gra ma 10 razy więcej rozwoju, niż Fortnite, mimo że Fortnite jest bardziej udaną i większą grą.   Osobiście mam pretensje do deweloperów za to, że wpadli w nasz paysite. Więc jeśli może wyciek trochę informacji o ich ostatniej nieudanej próbie szyfrowania ich gry-śmieci, weź ją. Nawet zrezygnowałem z projektu dla Fortnite, ponieważ chcę, żeby Fortnite był bardziej udaną grą.   Zastanawiałem się, czy to jest powód, dla którego wszyscy główni cheatdevowie odwracają się od gry i publikują wszystkie informacje. Wiem, że zawiedli sporo paysytów i wydaje się, że wielu z was wydaje się mieć tutaj plan   Rzadko zdarza mi się uzyskać zaktualizowane przesunięcia szybciej z wątku na forum niż z pliku wykonywalnego za pomocą IDA ...
Reply
Myślę, że większość graczy jest tutaj, ponieważ gra nie wygląda tak jak Fortnite. Baza graczy może być większa, ale w całej grze jest całkiem spieprzona. Tylko trzecia osoba, popieprzony system łupów, grafika jak Minecraft, brak pojazdów i tak dalej.
Reply
Może dlatego, że Fortnite jest za 10 yo ppl i nie oszukują w tym roku
Reply
Może także dlatego, że Epic jest bardziej agresywny wobec deweloperów i sprzedawców oszustów niż BH, więc deweloperzy rzadziej dzielą się tym, co znajdą?
Reply
Sądzę, że Unreal jest proaktywny, a to dlatego, że scena na PC jest bardzo duża - potencjalnie większa niż fortnite. Unreal wypuszcza tylko dla nich przydatne figury i pokazuje połączone numery Pc konsoli i tylko wtedy, gdy są dla nich pochlebne. Błękitna dziura pomogła nam również w zabraniu nas w podróż - każdy z etapów był przyrostowy, tak że mniej doświadczeni hakerzy z UE byli w stanie nadążyć. Jeśli chcesz włamać się do fortnitu, musisz wiedzieć, co robiłeś dość szybko, a następnie nadążyć, a jednocześnie nierzeczywiste robią wszystko, aby SDK itp. Zniknęły z pola widzenia.
Reply
Dla mnie Fortnite to gra dla dzieci. Nawet gdy nie było ac (2 - 3 miesiące), nie próbowałem nic dla niej zrobić.
Reply
Rzeczywiście, Fortnite jest dla mnie rakiem ... Od czasu do czasu daję mu szansę, ale skończy się to na kupnie nowego dodatku do pubg. Pubg jest jak CS 1.6 w swoim czasie dla mnie
Reply
Zacytować: Napisał MarkEmil Może także dlatego, że Epic jest bardziej agresywny wobec deweloperów i sprzedawców oszustów niż BH, więc deweloperzy rzadziej dzielą się tym, co znajdą? Wręcz przeciwnie ... Epic najpierw skontaktuje się z tobą, prosząc, żebyś przestał. Bluehole idzie prosto do dostawcy płatności, który wkurza wielu programistów-oszustów - wielu, których uważam za mających swój wkład w chwili wydania aktualizacji. Widzę, że Bluehole jest znacznie bardziej agresywny niż Epic. Jeśli prowadzisz Paysite, nie obchodzi cię, czy gra jest dla dzieci, czy nie, liczy się tylko, ile osób jest skłonnych kupić oszukiwać. W przypadku PUBG wydaje się, że większość w grze lubi oszukiwać. Hacki Fortnite sięgają może 30 $, niewykrywalne hackowanie PUBG można obciążyć do 100 $ minimum za użytkownika ... zgadnij, w co zainwestowałbym swój czas ... Myślę, że Dice wykonał fantastyczną robotę na Battlefield 1. Prawie już nie ma publicznych hacków do gry - i mają tylko Fairfight.
Reply
Jeśli Fortnite wyjedzie za granicę (patrząc na Chiny), może nas spotkać zwiększone zainteresowanie oszustwami.
Reply
Zacytować: Originally Posted by qazz Jeśli Fortnite wyjedzie za granicę (patrząc na Chiny), może nas spotkać zwiększone zainteresowanie oszustwami. Czy fortunite naprawdę nie jest jeszcze Chinami ?!
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)