Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rust - Ultimate UNBAN TOOL - Przez Xeno
Hellow UC Community! Dzisiaj zakodowałem nowe narzędzie unban Który jest rzeczywiście RÓŻNY Niż inne     Zrzut ekranu:     -------------------------------------------------- ---------------------------------------   IT jest prosty w użyciu i działa (przynajmniej powinien)     Cechy: * Utwórz nowy plik LumaEmu (tworzy plik LumaEmu w C: \ Users \ USER \ AppData \ Local)   * Usuń plik LumaEmu (Usuwa plik w C: \ Users \ USER \ AppData \ Local)   * Utwórz folder LumaEmu (Tworzy folder o nazwie LumaEmu w folderze C: \ Users \ USER \ AppData \ Local)   * Usuń folder LumaEmu (usuwa folder LumaEmu wewnątrz folderu C: \ Users \ USER \ AppData \ Local)   -------------------------------------------------- -------------------------------------------   Inne informacje: * Możesz uruchomić tę aplikację jako administrator dla plików
Reply
Dobra robota, mój przyjacielu.
Reply
Jak to się różni?
Reply
Dodano do zanieczyszczeń kleistych. Myślę, że powinno tam być. Tylko dla ludzi, którzy nie chcą szukać
Reply
Zacytować: Originally Posted by kenzy4g Jak to się różni? Lol, nie musisz ręcznie tworzyć wszystkich folderów i usuwać ich, itp. To narzędzie może zrobić to za Ciebie Nadal nie mam pewności co do rozszerzenia pliku, jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć, zanim zmarnuję swój czas na pobranie emulowanej rdzy i zbanowanie tam, to byłoby przydatne, lol Narzędzie Zaktualizowano, zamiast .INI po prostu tworzy i usuwa plik LumaEmu Powinien działać, przetestowałem go i został on unbanned me from theh serwerów Happy HACKING!
Reply
Zacytować: Wysłany przez Souper Dodano do zanieczyszczeń kleistych. Myślę, że powinno tam być. Tylko dla ludzi, którzy nie chcą szukać dlaczego nie masz już modu; (
Reply
Dobra robota. Rep +
Reply
wciąż jest zbanowany, zrobił to krok po kroku i nie może dołączyć do serwera na moim koncie VAC Banned
Reply
Zacytować: Originally Posted by Wommack25 wciąż jest zbanowany, zrobił to krok po kroku i nie może dołączyć do serwera na moim koncie VAC Banned jego dla emulowanej rdzy. CANT omijasz zakaz vac
Reply
Działaj dobrze Dziękuję: P
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)