Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyszukiwanie tonu bez czytania pamięci
Zauważyłem już, że dzięki optycznemu rozpoznawaniu znaków każdy pomysł na powracający dźwięk? (BEZ PAMIĘCI CZYTANIA)
Reply
nie mogę sobie wyobrazić, że jest wystarczająco dokładny dla celbota, a do czego jeszcze byś chciał, jeśli nie celbota? odpowiedzieć, nie mogę wymyślić żadnego sposobu edit: faktycznie pamiętam, że łatwo jest uzyskać lokalny pos z wychodzących pakietów. może rotacja może być łatwo złapana w ten sam sposób
Reply
Zacytować: Originally Posted by iCollin nie mogę sobie wyobrazić, że jest wystarczająco dokładny dla celbota, a do czego jeszcze byś chciał, jeśli nie celbota? odpowiedzieć, nie mogę wymyślić żadnego sposobu edit: faktycznie pamiętam, że łatwo jest uzyskać lokalny pos z wychodzących pakietów. może rotacja może być łatwo złapana w ten sam sposób Mogę uzyskać tylko pozycję z wychodzących pakietów; kłopot z wykryciem rotacji. Dodatkowo, czy używasz OCR na kompasie? Miałem ten sam pomysł, ale nigdy go nie wdrożyłem ... Jak to działa? Z jakiego oprogramowania OCR korzystasz?
Reply
Zacytować: Originally Posted by iCollin nie mogę sobie wyobrazić, że jest wystarczająco dokładny dla celbota, a do czego jeszcze byś chciał, jeśli nie celbota? odpowiedzieć, nie mogę wymyślić żadnego sposobu edit: faktycznie pamiętam, że łatwo jest uzyskać lokalny pos z wychodzących pakietów. może rotacja może być łatwo złapana w ten sam sposób Dla całkiem zasrany ESP. Mam już pozycje, które wymagają jedynie pitch i odchylenia dla WorldToScreen. W jaki sposób uzyskasz pełną lokalną pozycję?
Reply
Pełna lokalna pozycja może być łatwo pobrana z wychodzących pakietów. Sugerowałbym może po prostu zrobienie radaru typu esp i wskazanie, czy ich Z jest wysoko nad tobą, czy pod tobą, w środku budynków.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)