Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyszukiwanie tonu bez czytania pamięci
#1
Zauważyłem już, że dzięki optycznemu rozpoznawaniu znaków każdy pomysł na powracający dźwięk? (BEZ PAMIĘCI CZYTANIA)
Reply
#2
nie mogę sobie wyobrazić, że jest wystarczająco dokładny dla celbota, a do czego jeszcze byś chciał, jeśli nie celbota? odpowiedzieć, nie mogę wymyślić żadnego sposobu edit: faktycznie pamiętam, że łatwo jest uzyskać lokalny pos z wychodzących pakietów. może rotacja może być łatwo złapana w ten sam sposób
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by iCollin nie mogę sobie wyobrazić, że jest wystarczająco dokładny dla celbota, a do czego jeszcze byś chciał, jeśli nie celbota? odpowiedzieć, nie mogę wymyślić żadnego sposobu edit: faktycznie pamiętam, że łatwo jest uzyskać lokalny pos z wychodzących pakietów. może rotacja może być łatwo złapana w ten sam sposób Mogę uzyskać tylko pozycję z wychodzących pakietów; kłopot z wykryciem rotacji. Dodatkowo, czy używasz OCR na kompasie? Miałem ten sam pomysł, ale nigdy go nie wdrożyłem ... Jak to działa? Z jakiego oprogramowania OCR korzystasz?
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by iCollin nie mogę sobie wyobrazić, że jest wystarczająco dokładny dla celbota, a do czego jeszcze byś chciał, jeśli nie celbota? odpowiedzieć, nie mogę wymyślić żadnego sposobu edit: faktycznie pamiętam, że łatwo jest uzyskać lokalny pos z wychodzących pakietów. może rotacja może być łatwo złapana w ten sam sposób Dla całkiem zasrany ESP. Mam już pozycje, które wymagają jedynie pitch i odchylenia dla WorldToScreen. W jaki sposób uzyskasz pełną lokalną pozycję?
Reply
#5
Pełna lokalna pozycja może być łatwo pobrana z wychodzących pakietów. Sugerowałbym może po prostu zrobienie radaru typu esp i wskazanie, czy ich Z jest wysoko nad tobą, czy pod tobą, w środku budynków.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)