Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zostały zwolnione pliki serwera WarZ
#1
Idk, jeśli mogę opublikować link do niego poza witryną, ale um tutaj * usunięte * Naprawdę nie wiem, jak to się dzieje, aby pobrać.
Reply
#2
Jak napisano w temacie, te pliki serwera są fałszywe i złośliwe. Greets, XC.
Reply
#3
Tak, tak zwany Hacker najwyraźniej nie ma nic i wydał Kal Online DB oraz kilka plików Super Mario, które zawierały złośliwe oprogramowanie, próbując zarazić ludzi. Ich konto na forum, na którym oficjalnie publikują informacje itp. Jest teraz zakazane. Właśnie pokazuje, że WarZ przyciąga wszystkie formy opóźnień. EDYTOWAĆ: Administrator na tym forum opublikował także wszystkie informacje dotyczące swoich kont na forach, z których skorzystał i go odstresował. Jest konto na UC, które pasuje do jednego z tych rachunków.
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by Roverturbo Tak, tak zwany Hacker najwyraźniej nie ma nic i wydał Kal Online DB oraz kilka plików Super Mario, które zawierały złośliwe oprogramowanie, próbując zarazić ludzi. Ich konto na forum, na którym oficjalnie publikują informacje itp. Jest teraz zakazane. Właśnie pokazuje, że WarZ przyciąga wszystkie formy opóźnień. EDYTOWAĆ: Administrator na tym forum opublikował także wszystkie informacje dotyczące swoich kont na forach, z których skorzystał i go odstresował. Jest konto na UC, które pasuje do jednego z tych rachunków. Tak, administrator wykonał dobrą robotę robiąc te wszystkie rzeczy.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)