Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dobry edytor zdjęć?
Czy istnieje dobry edytor zdjęć za darmo i z wieloma funkcjami?
Reply
GIMP to twój najlepszy zakład.
Reply
1 dla GIMP. To prawie photoshop. Przynajmniej kiedyś, nie korzystałem z niego od jakiegoś czasu.
Reply
Zacytować: Wysłany przez disabilitor pierwotnie 1 dla GIMP. To prawie photoshop. Przynajmniej kiedyś, nie korzystałem z niego od jakiegoś czasu. Tak, wciąż jest ... chociaż sam używam Photoshopa.
Reply
Zacytować: Originally Posted by B1313 Tak, wciąż jest ... chociaż sam używam Photoshopa. Czy używasz go do edycji zdjęć lub rysowania nowego od podstaw? Ponieważ chciałem uzyskać cyfrowy rysunek na anime i takie tam. Również zajmuje dużo czasu, aby przyzwyczaić się do narzędzi i rzeczy? (moja kreatywność nie jest zła, brałem zajęcia plastyczne w liceum).
Reply
Zacytować: Originally Posted by Knochove Czy używasz go do edycji zdjęć lub rysowania nowego od podstaw? Ponieważ chciałem uzyskać cyfrowy rysunek na anime i takie tam. Również zajmuje dużo czasu, aby przyzwyczaić się do narzędzi i rzeczy? (moja kreatywność nie jest zła, brałem zajęcia plastyczne w liceum). Rzadko używam go głównie ze względu na problemy z dbaniem o zdjęcia i chęcią spędzania godzin na koniec dla prostego efektu. Nie używałem tego od około 2 lat, a nawet w tamtym czasie byłem jak 1 wersja za najnowszą. Używałem go głównie do retuszowania niektórych rzeczy. Krzywa uczenia się jest nieco stroma, jak w przypadku każdego solidnego programu, takiego jak Photoshop, ale niebo jest z nią nieograniczone, ponieważ jest używane w przemyśle i prawie każdy, kto chce profesjonalnych zdjęć lub chce zrobić profesjonalną edycję zdjęć.
Reply
Używam Photoshopa samemu, łatwo jest go złamać, wystarczy wymienić jeden .dll
Reply
Cóż, wszyscy korzystający z GIMP i ssania w Photoshopie: / Używam Paint sam i polecam; -;
Reply
Polecam Adobe Photoshop CC 2014 v15.2.2 x64
Reply
tam jest photoshop online, jeśli korzystasz z niego za darmo i w sieci
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)