Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unlimited Injector - od NaTeFoRsUrE
#11
Ten wtryskiwacz jest pełen kutasów.
Reply
#12
[QUOTE = Roverturbo; 490352] 1. ucdownloads nie wysyła wiadomości potwierdzających, rejestrujesz i to jest to. 2. Nie jest jeszcze zatwierdzony, więc nie możesz go pobrać. dzięki za informacje. czekamy na zatwierdzenie ich = P
Reply
#13
LM właśnie zatwierdził to XShido Nie jest to zły wtryskiwacz, ale posiadanie opcji DC Stealth Injector byłoby pomysłem. Czy metoda iniekcji jest taka sama, jak każda inna osoba siedząca tutaj?
Reply
#14
Zacytować: Originally Posted by kiwinz LM właśnie zatwierdził to XShido Nie jest to zły wtryskiwacz, ale posiadanie opcji DC Stealth Injector byłoby pomysłem. Czy metoda iniekcji jest taka sama, jak każda inna osoba siedząca tutaj? jeśli masz na myśli WriteProcessMemory i CreateRemoteThread na LoadLibraryA, to tak
Reply
#15
Czy ktoś może mi pomóc? jak mogę go uruchomić? obraz tutaj mam vista premium.
Reply
#16
@bfhhclan Pobierz .Net framework 4.0 Tutaj
Reply
#17
Zacytować: Napisał Thxu4bply @bfhhclan Pobierz .Net framework 4.0 Tutaj dzięki. ale teraz to się stało. ale teraz nie mogę go uruchomić. bez błędów ... po prostu nic się nie stało ... czy masz więcej zdań?
Reply
#18
Zacytować: Originally Posted by bffhclan dzięki. ale teraz to się stało. ale teraz nie mogę go uruchomić. bez błędów ... po prostu nic się nie stało ... czy masz więcej zdań? Musisz dołączyć / wybrać / znaleźć plik Game / plugin (XML). Kliknij prawym przyciskiem myszy i przejdź do Ustawienia. Formowanie tam jest dość oczywiste.
Reply
#19
Zacytować: Napisał NaTeFoRsUrE Musisz dołączyć / wybrać / znaleźć plik Game / plugin (XML). Kliknij prawym przyciskiem myszy i przejdź do Ustawienia. Formowanie tam jest dość oczywiste. teraz to działa. ale nie działa z NET v4 beta1, ale potem pobrać beta2 działało dzięki, naprawdę świetna robota!
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)