Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unlimited Injector - od NaTeFoRsUrE
#1
Cześć.     Unlimited Injector. Wtryskiwacz bez ograniczeń. Dzięki temu niesamowitemu narzędziu masz możliwość wypisania wszystkich swoich gier w tym programie dla łatwego dostępu.   To nie wszystko. Możesz również wstrzyknąć dowolną liczbę .DDL. Dla programistów sprawi to, że część testowa będzie znacznie łatwiejsza!   Kino                 Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma wymiary 700 x 258.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 702 x 282.                 Teraz, kiedy już wiesz, co robi, jak wygląda, czas na pobranie:       Zapraszam do zadawania pytań, zgłaszania błędów, mówię, że go nienawidzisz lub kochasz.   Uwaga: - Zaleca się użycie opcji "Rozpocznij wstrzyknięcie po" podczas korzystania z BFH. - Testowany w Windows XP i 7     - Nate (od N4S Technologies)
Reply
#2
To jest niesamowite
Reply
#3
Zacytować: Napisał Blob254 To jest niesamowite Dzięki: zatwierdź: Informacje: Wrzucę wideo jutro. Dla osób, które mają trudności z konfiguracją i używaniem programu.
Reply
#4
Dobra robota, ale w twoich formularzach jest sporo literówek, o których powinieneś pomyśleć.
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by Winslow Dobra robota, ale w twoich formularzach jest sporo literówek, o których powinieneś pomyśleć. Och, widzę je teraz. : P Byłem tak programisty, że zapomniałem przeglądać tekst interfejsu użytkownika. Naprawię to w nadchodzącym wydaniu, które wkrótce będzie!
Reply
#6
ładny wtryskiwacz
Reply
#7
edytować: Nie widziałem, że wciąż jest w kolejce moderacji. Wygląda dobrze.
Reply
#8
Wielkie dzieki! czy możesz przesłać bezpośrednio na to forum? Pobieranie UC nie chce wysłać mi e-maila z potwierdzeniem na koncie, więc nie mogę pobrać T_T
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by XShido Wielkie dzieki! czy możesz przesłać bezpośrednio na to forum? Pobieranie UC nie chce wysłać mi e-maila z potwierdzeniem na koncie, więc nie mogę pobrać T_T Nie jest to sprzeczne z zasadami, o których wiedziałbyś, gdybyś je przeczytał ... UnKnoWnCheaTs - Gry wieloosobowe Hacking i kody - FAQ: Regulamin forum UnknownCheats
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by XShido Wielkie dzieki! czy możesz przesłać bezpośrednio na to forum? Pobieranie UC nie chce wysłać mi e-maila z potwierdzeniem na koncie, więc nie mogę pobrać T_T 1. ucdownloads nie wysyła e-maili potwierdzających, rejestrujesz i to jest to. 2. Nie jest jeszcze zatwierdzony, więc nie możesz go pobrać. @ NaTeFoRsUrE Przeniosłem twoją nitkę, to rażąco nie należy do stron ogólnych sekcji ..
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)