Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pak No Recoil Mod
Cechy: Broń nie ma odrzutu, gdy ADS (Działa również z żelaznym wzrokiem).   Wspólne karabiny i tłumiki mają kulisty kształt, gdy znajdują się na ziemi.     Funkcje NOT IN: Ammo Drop. Musisz samodzielnie ustawić odległość zerowania.   BattlEye Bypass. Użyj własnego lub znajdź.   Pobierz: https://www.unknowncheats.me/forum/d...=file&id=21806
Reply
Dzięki za to też myślę, że dostaną sigged jak najszybciej D:
Reply
Plik zatwierdzony SHA256: PUBG-UC.zip - a155cc468c33d0b80bdf7808cf9536543986fe22a85616ad21748cbc58194c49 Interesuje Cię sposób analizowania plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć.
Reply
na pewno zastąpi plik pak otrzyma globalny ban
Reply
Na pewno wszystko, co jest udostępniane publicznie, jest sygnalizowane, a wszyscy używają go jako zbanowanego, tak jak w starym wątku plików pak, gdzie system Windows64 wypuścił brak trawy, co prawie spowodowało zablokowanie wszystkich użytkowników złapanych za pomocą przesłanych plików pak
Reply
Zbyt ryzykowne. Zmodyfikowany plik pakietu powinien mieć 1,01 gb, a nie 138 kb. Chciałbym to przetestować, ale jestem pewien, że nie potrwa to zanim moje konto testowe zostanie zbanowane (zdarzenie z obejściem)
Reply
Zacytować: Napisał nguadien Zbyt ryzykowne. Zmodyfikowany plik pakietu powinien mieć 1,01 gb, a nie 138 kb. Chciałbym to przetestować, ale jestem pewien, że nie potrwa to zanim moje konto testowe zostanie zbanowane (zdarzenie z obejściem) Ten zrobił to samo, co 1,01 gb. Dostałem także 1,01 gb, ale myślę, że nikt nie chce pobrać tego dużego pliku i dlatego ten mod jest wydany.
Reply
ffs, został zbanowany w połowie pierwszego meczu ...
Reply
używanie zmodyfikowanego pliku pak jest zbyt ryzykowne w każdym razie dzięki za udostępnienie
Reply
Zacytować: Originally Posted by snook89 ffs, został zbanowany w połowie pierwszego meczu ... Całkiem pewien, że ten plik modowy już został oznaczony.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)