Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zmienić tytuł "10725-1" w cod6
Jak zmienić tytuł "10725-1" z cod6       Dziękuję bardzo, pomóżcie!
Reply
Jako autor tego wątku możesz być w stanie zrobić to z narzędzi wątku na górze lub edytując pierwszą wiadomość i przejść do zaawansowanego. Lub tylko modów
Reply
Brak innych narzędzi? [Auto połączone - 14:41:11 Europa / Moskwa] tak, dorsz 6 !!!!!!!!!!!
Reply
lol Myślałem, że chcesz edytować tytuł wątku. Może opisz co to jest 10725-1. Niektóre statystyki?
Reply
Mówi o nowych losowych zestawach gier Alteriwnet, aby zapobiec dołączaniu hacków do hw mw2.
Reply
faktycznie ich "anticheat" również wyłącza aero przy starcie. również zmieniają nazwę klasy okna losowo. lol Zrobiłem szybkie wyszukiwanie w google. jest mnóstwo narzędzi do zmiany napisów. następnym razem spróbuj przeszukać przed pytaniem. Pozwól mi to wygooglować dla Ciebie Pierwszy wynik doprowadzi cię do takiego narzędzia
Reply
Szczególnie Batfitch. Dziękuję za pomoc. Ale to narzędzie nie działa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Są też inne narzędzia? Dziękuję !!
Reply
dlaczego to nie działa. myślę, że robisz coś źle. spróbuj to wyjaśnić. nie tylko twierdzi, że to nie działa. Właśnie pobrałem go na test i działa mi dobrze.
Reply
Tytuł okna gry nie może się zmienić, tytuł okna konsoli można zmienić. Tak, nie można uruchomić programu ani oszukiwać !!!!!!!!!!!!!!! Grasz w COD 6 ??????
Reply
Winject wstrzykuje według nazwy procesu (iw4mp.dat lub exe, można po prostu usunąć exe i zmienić nazwę pliku na exe) zamiast nazwy okna.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)