Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zmienić tytuł "10725-1" w cod6
#1
Jak zmienić tytuł "10725-1" z cod6       Dziękuję bardzo, pomóżcie!
Reply
#2
Jako autor tego wątku możesz być w stanie zrobić to z narzędzi wątku na górze lub edytując pierwszą wiadomość i przejść do zaawansowanego. Lub tylko modów
Reply
#3
Brak innych narzędzi? [Auto połączone - 14:41:11 Europa / Moskwa] tak, dorsz 6 !!!!!!!!!!!
Reply
#4
lol Myślałem, że chcesz edytować tytuł wątku. Może opisz co to jest 10725-1. Niektóre statystyki?
Reply
#5
Mówi o nowych losowych zestawach gier Alteriwnet, aby zapobiec dołączaniu hacków do hw mw2.
Reply
#6
faktycznie ich "anticheat" również wyłącza aero przy starcie. również zmieniają nazwę klasy okna losowo. lol Zrobiłem szybkie wyszukiwanie w google. jest mnóstwo narzędzi do zmiany napisów. następnym razem spróbuj przeszukać przed pytaniem. Pozwól mi to wygooglować dla Ciebie Pierwszy wynik doprowadzi cię do takiego narzędzia
Reply
#7
Szczególnie Batfitch. Dziękuję za pomoc. Ale to narzędzie nie działa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Są też inne narzędzia? Dziękuję !!
Reply
#8
dlaczego to nie działa. myślę, że robisz coś źle. spróbuj to wyjaśnić. nie tylko twierdzi, że to nie działa. Właśnie pobrałem go na test i działa mi dobrze.
Reply
#9
Tytuł okna gry nie może się zmienić, tytuł okna konsoli można zmienić. Tak, nie można uruchomić programu ani oszukiwać !!!!!!!!!!!!!!! Grasz w COD 6 ??????
Reply
#10
Winject wstrzykuje według nazwy procesu (iw4mp.dat lub exe, można po prostu usunąć exe i zmienić nazwę pliku na exe) zamiast nazwy okna.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)