Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy lubisz AVG?
#11
Zacytować: Napisał HOOAH07 Czy chcesz tego? Jeśli tak, to ja. Przy okazji to nie ja proszę o radę. Pytałem użytkowników, czy im się to podobało, ponieważ mogą korzystać z licencji. Nie używam programu AVG i nigdy nie. Dobry człowiek. IMO avg zasysa piłki, to jest w porządku za darmowy program antywirusowy, ale jeśli masz zamiar zapłacić, to zdobądź nod32 ... Kaspersky był dobry, teraz pozostaje w tyle.
Reply
#12
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie najeźdźców Dobry człowiek. IMO avg zasysa piłki, to jest w porządku za darmowy program antywirusowy, ale jeśli masz zamiar zapłacić, to zdobądź nod32 ... Kaspersky był dobry, teraz pozostaje w tyle. Tak, mam AV. Dostałem licencję za darmo i jeśli ktoś skorzystał z bezpłatnej wersji, ta dwuletnia licencja byłaby dla nich świetna. CypherPresents ma to teraz. Oczywiście użytkownicy mają różne opinie na temat oprogramowania, w tym mnie.
Reply
#13
Nie rozumiem, w jaki sposób ludzie otrzymują wirusy osobiście, nigdy nie używam niczego, tylko jedną rzecz, aby spowolnić gówno i mieć denerwujące pop-upy, jeśli masz jakąkolwiek wiedzę. IDA to najlepszy program antywirusowy, jakiego będziesz potrzebować.
Reply
#14
Zacytować: Pierwotnie Wysłany przez Jezusa. Nie rozumiem, w jaki sposób ludzie otrzymują wirusy osobiście, nigdy nie używam niczego, tylko jedną rzecz, aby spowolnić gówno i mieć denerwujące pop-upy, jeśli masz jakąkolwiek wiedzę. IDA to najlepszy program antywirusowy, jakiego będziesz potrzebować. Prawdziwe słowa. Osobiście nigdy nie miałem wirusa, który nie byłby fałszywie pozytywny. Zrobisz dobrze moje jedyne robienie rzeczy, które wiesz, co to naprawdę jest. d3bugg1ng dla wygranej.
Reply
#15
Zacytować: Pierwotnie Wysłany przez Jezusa. Nie rozumiem, w jaki sposób ludzie otrzymują wirusy osobiście, nigdy nie używam niczego, tylko jedną rzecz, aby spowolnić gówno i mieć denerwujące pop-upy, jeśli masz jakąkolwiek wiedzę. IDA to najlepszy program antywirusowy, jakiego będziesz potrzebować. Mam głównie blokowanie AV na stronę internetową, a nie ochronę mojego komputera przed infekcjami. To dobry przykład. W ubiegłym tygodniu ktoś opublikował link na forum. Sprawdziłem link edytując wpis i wyglądało to nieszkodliwie. Kliknięcie go spowodowało, że mój AV zablokował stronę, ponieważ była to zupełnie inna strona, która zakończyła się ładowaniem. Poszukując Kiwinza strona internetowa była z 2 starych gejów kolesi walących: O
Reply
#16
Zacytować: Napisał HOOAH07 Poszukując Kiwinza strona internetowa była z 2 starych gejów kolesi walących: O lol, nie, żebym wiedział o "lemon party.com"
Reply
#17
tak, myślę, że nie myślałem o stronie internetowej twój błąd tutaj, ale potem głównie wiki uc youtube gdzie idę te dni lol i domyślam się, że jestem stronniczością, nie pobieram plików od nikogo z ostatnich dwóch osób, otrzymałem cokolwiek, ale obrazy były nierealne lub s0beit, więc tak
Reply
#18
AVG Zawsze ssał, nod32 był świetny, teraz zasysa "definicje gównych wirusów", kaspersky były świetne, teraz jest to "opóźnione". COMODO INTERNET SECURITY 2011 !! FTW
Reply
#19
Ktoś, kto używa F-secure? Używam całkiem dobrze, ale potrzebuje dużo pamięci i Zawsze kiedy uruchamiam skanowanie całego systemu, mój laptop przegrzewa się w ciągu 20 minut LOL!
Reply
#20
Zacytować: Originally Posted by LeGiOn Ktoś, kto używa F-secure? Używam całkiem dobrze, ale potrzebuje dużo pamięci i Zawsze kiedy uruchamiam skanowanie całego systemu, mój laptop przegrzewa się w ciągu 20 minut LOL! Używał go wcześniej, blokuje wszystko i zabiera zbyt dużo wydajności.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)