Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy lubisz AVG?
Ok, więc mam laptopa jako prezent. Pochodzi z 2-letnią licencją na system AVG. Nie jestem fanem AVG, więc mam 2 letnią licencję, jeśli ktoś chce. To nie było używane, ponieważ znajdowało się wewnątrz laptopa, a laptop był nowy Z tyłu karty jest napisane BEZPIECZEŃSTWO INTERNETOWE AVG, jeśli ma to wpływ na każdego użytkownika http:
Reply
Kiedyś lubiłem AVG około 4 - 6 lat temu. Ale nagle stało się tak skomplikowane z jego skanami i spowodował lag i sortuje. Plus ich aktualizacje bazy danych są teraz duże. Kaspersky jest dobry, ale nie podoba mi się opóźnienie i jego opóźnienia podczas nawigacji po folderach i innych. Niektóre antywirusy wydają się blokować moje połączenie Wireless N USB.
Reply
Używam go od kilku tygodni, od kiedy ponownie zainstalowałem komputer. Używałem go wcześniej, aby działał dobrze i był całkiem przydatny, ponieważ nie oznaczało gówna, że miałem problemy z innymi AV.
Reply
Wydaje mi się, że AVG jest całkiem niezły, ma dobre bezpieczeństwo w zakresie użyteczności. Nie jest to nadmierna ochrona, więc jest to całkiem dobry wybór, a ponieważ dostałeś go za darmo. Byłbym z tego bardzo zadowolony
Reply
Zacytować: Originally Posted by Wanshu Wydaje mi się, że AVG jest całkiem niezły, ma dobre bezpieczeństwo w zakresie użyteczności. Nie jest to nadmierna ochrona, więc jest to całkiem dobry wybór, a ponieważ dostałeś go za darmo. Byłbym z tego bardzo zadowolony Czy chcesz tego? Jeśli tak, to ja. Przy okazji to nie ja proszę o radę. Pytałem użytkowników, czy im się to podobało, ponieważ mogą korzystać z licencji. Nie używam programu AVG i nigdy nie.
Reply
AH przepraszam źle zrozumiałem, sam korzystam z Nod32
Reply
Jeśli nie masz nic przeciwko, nie będę miał nic przeciwko uzyskaniu licencji
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie CypherPresents Jeśli nie masz nic przeciwko, nie będę miał nic przeciwko uzyskaniu licencji Wysłane w PM
Reply
No cóż, użyłem tego anty wirusa, ale dla mnie jest to anty-wirus noob, używam bankomatu ESET i jest wystarczająco dobre, potem mam dwa programy do malwarek, (Emisoft i Malwaresbytes). Fajnie mimo to.
Reply
Zacytować: Napisał BuBBleMaN No cóż, użyłem tego anty wirusa, ale dla mnie jest to anty-wirus noob, używam bankomatu ESET i jest wystarczająco dobre, potem mam dwa programy do malwarek, (Emisoft i Malwaresbytes). Fajnie mimo to. Malwarebytes okazało się nieskuteczne dość dawno temu, obecnie. Nie potrzebuję też "najlepszego" antywirusa, to działa dobrze i nie blokuje moich programów.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)