Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak uzyskać nazwę broni na zewnątrz?
Jak uzyskać nazwę broni na zewnątrz?
Reply
Nah, musisz robić różne rzeczy, wątpię, że w ten sposób możesz zrobić broń esp.
Reply
Zacytować: Originally Posted by OGCz Nah, musisz robić różne rzeczy, wątpię, że w ten sposób możesz zrobić broń esp. Tak właśnie postąpiłem, czułem się trochę opóźniony, żeby zdobyć ten adres i przeczytać, że oczekuje czegoś edytuj: postanowiłem poszukać trochę więcej i znalazłem to: http:
Reply
Zacytować: Napisał Killstreak Nie mam pojęcia, co się tutaj dzieje CWeapon * pWeapon = (CWeapon *) ((DWORD), więc myślę, że może nie jest możliwe, aby po prostu robić RPM, tak jak to robię. Jeśli jesteś wewnętrzny, możesz po prostu wskazać swoją strukturę do miejsca w pamięci w grze. Jeśli jesteś na zewnątrz, nie możesz uzyskać dostępu do offsetu, ponieważ jest to część innego procesu.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Ælius Jeśli jesteś na zewnątrz, nie możesz uzyskać dostępu do offsetu, ponieważ jest to część innego procesu. co ale czytam inne konstrukcje w porządku, czy to jest w chronionym regionie pamięci czy coś takiego?
Reply
Zacytować: Napisał Killstreak co ale czytam inne konstrukcje w porządku, czy to jest w chronionym regionie pamięci czy coś takiego? Oczywiście możesz użyć rpm, ale nie możesz ustawić ptr bezpośrednio na swoją klasę
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)