Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PUBG BEClient Window Signatures
PUBG BEClient Window Signatures
Reply
Twarde kodowanie skanuje do określonych narzędzi zewnętrznych? Człowiek wtf Słyszałem też, że mój znajomy mówiący o tym chińskim p2c o nazwie cmd, może być tym.
Reply
Zacytować: Originally Posted by kcorj2244 Co to jest plik cmd.exe? Zgaduję, że to chiński cheat przy użyciu alternatywnego / zepsutego kodowania? Kod: cmd. exee0 ?? Ÿ 0 * † H † ÷ ???? 0 ?? ‰ ???? ³ £ Drukuję tylko bajty, które można wydrukować w tej sekcji ascii, może to być bajt sig nie ascii
Reply
Zacytować: Originally Posted by cra0 Drukuję tylko bajty, które można wydrukować w tej sekcji ascii, może to być bajt sig nie ascii Oczywiście to bajtowy sig, nie byłby tak upośledzony. Próbowałem przekonwertować hex na jego oryginalne kodowanie bez powodzenia. To nie jest Windows-1251 ani GB 18030. To chyba coś głupiego, ale chciałem zobaczyć, czy wymówił słowo "hack" po chińsku, czy coś w tym rodzaju. Zwykle robi tak głupie rzeczy. Edytować: Dla wszystkich zainteresowanych jest to euc-kr, co przekłada się na (to najlepsze tłumaczenie, jakie mogłem zrobić) "bo nudzę". Zasadniczo angielski odpowiednik "cuz bored"
Reply
dzięki ++ rep
Reply
To nic, Bastion musi wzmocnić ochronę, wyszukując nieznane strony w pamięci przeglądarki internetowej.
Reply
Zacytować: Originally Posted by qazz To nic, Bastion musi wzmocnić ochronę, wyszukując nieznane strony w pamięci przeglądarki internetowej. Stary, nie dawaj mu pomysłów!
Reply
Zacytować: Originally Posted by kcorj2244 Oczywiście to bajtowy sig, nie byłby tak upośledzony. Próbowałem przekonwertować hex na jego oryginalne kodowanie bez powodzenia. To nie jest Windows-1251 ani GB 18030. To chyba coś głupiego, ale chciałem zobaczyć, czy wymówił słowo "hack" po chińsku, czy coś w tym rodzaju. Zwykle robi tak głupie rzeczy. Edytować: Dla wszystkich zainteresowanych jest to euc-kr, co przekłada się na (to najlepsze tłumaczenie, jakie mogłem zrobić) "bo nudzę". Zasadniczo angielski odpowiednik "cuz bored" Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 764 x 799. Nie widzę jednak niczego czytelnego. Co dostałeś?
Reply
Zacytować: Originally Posted by mtz007 https://i.imgur.com/MebUHRE.png Nie widzę jednak niczego czytelnego. Co dostałeś? Dlaczego musi być czytelny? P.S Witaj w świecie bajtów.
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie broly7 Dlaczego musi być czytelny? P.S Witaj w świecie bajtów. Miałem na myśli: Zacytować: Originally Posted by kcorj2244 to euc-kr i przekłada się na (to najlepsze tłumaczenie, jakie mogłem zrobić) "bo nudzi". Zasadniczo angielski odpowiednik "cuz bored"
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)