Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o poprawkach [20.12.2012]
Wczesne ożywienie zostało usunięte Czas przywrócenia ustawiony jest na 1 godzinę Tablica wyników została zaktualizowana Po śmierci, zostaniesz automatycznie rozłączony w ciągu 60 sekund Dodano więcej świątecznych przedmiotów. Spróbuj znaleźć je w Kolorado Zombie zostały zoptymalizowane, co powinno poprawić klatek na sekundę w Campos w mieście Boulder Naprawiono problem z czasami spadającymi na ziemię przedmiotami Naprawiono problem, gdy nie można było odebrać przedmiotu, jeśli znajduje się on częściowo w ścianie Naprawiono błąd, który powodował, że używanie bandaży na innym odtwarzaczu nie zapewniało odpowiedniego chłodzenia elementu Krzyżyk w widoku trzeciej osoby został poprawiony Naprawiono problem z trawą przy niskiej liczbie klatek na sekundę
Reply
Wow, więc wydaje mi się, że wystarczająco dużo ludzi robi hałas, którego twórcy będą słuchać. Jestem pewien, że Forbes, BCC, gamespy i inni nic nie zrobili. Rozłącz się w 60 sekund po śmierci (trochę FU dla graczy z deweloperów, więc nie możesz pomóc w koordynacji zemsty? ;-)
Reply
To prawdopodobnie nie ma nic wspólnego z ich usuwaniem z pary
Reply
emulator ma lepszych programistów!
Reply
Nie widziałem działającego emulatora, dlatego nie mogą być w tym momencie lepsi ...
Reply
Panie i panowie! To dlatego włamuję się do WarZ. To gówno, że wielu youtuberów nagrało takie wideo jak Rhino Crunch i najwyraźniej miał rację, i ten facet PsiSyndicate, a także ten facet, który zrobił The Bore Z The Bore Z Edycja: zdjęcia były kłamstwami wszystko było!
Reply
Zacytować: Originally Posted by KaiserDeathIV Wczesne ożywienie zostało usunięte Czas przywrócenia ustawiony jest na 1 godzinę Więc zmądrzeli i zdali sobie sprawę, że czerpanie zysków z zabójstw z celbota było złym pomysłem lol
Reply
wreszcie 1 godzinę, aby ożywić
Reply
żałuję, że nie zmieni to trochę efektów przedmiotów, czuję się jak mumia, gdy używam 12 bandaży, aby leczyć.
Reply
Tak, pierwotne uzdrowienie było dobre
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)