Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WarZ - How To Server Hop February 2013
Dobra walka "FairFight".     WarZ - Przewodnik - TUTORIAL PRZENIKANIA SERWERA (Zapobiegaj zabójcom) - YouTube
Reply
fajnie, ale został już wysłany, zrobiłem skrypt autoit, aby zresetować moje połączenie, co sprawia, że gra jest tylko timeout zamiast alt f4 / ctrl alt delete
Reply
- NICE JOB MAN * ------------------------------------- *
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie borohead420 fajnie, ale został już wysłany, zrobiłem skrypt autoit, aby zresetować moje połączenie, co sprawia, że gra jest tylko timeout zamiast alt f4 / ctrl alt delete Czy możesz się podzielić?
Reply
już o tym wiedziałem
Reply
Zacytować: Originally Posted by Vicinity Czy możesz się podzielić? rozejrzyj się w sekcji kodu dotyczącej tego tematu
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie borohead420 rozejrzyj się w sekcji kodu dotyczącej tego tematu Nie widzisz tego? Jestem zdezorientowany lol Znalazłem jeden z twoich postów, gdzie opublikowałeś kod, ale idk, co z nim zrobić. Tak, jestem trochę noob.
Reply
Zacytować: Originally Posted by mxrida97 Nie widzisz tego? Jestem zdezorientowany lol Znalazłem jeden z twoich postów, gdzie opublikowałeś kod, ale idk, co z nim zrobić. Tak, jestem trochę noob. ucz się trochę autoit, tak łatwo wszystko, co robi, to ipconfig / release następnie / odnów ...
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie borohead420 fajnie, ale został już wysłany, zrobiłem skrypt autoit, aby zresetować moje połączenie, co sprawia, że gra jest tylko timeout zamiast alt f4 / ctrl alt delete moglibyśmy napisać ci scenariusz: P
Reply
Nadal działa?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)