Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mass Dupe the Easy way. Szczegółowe
Pomyśliłem o tym przez przypadek i pomyślałem, że podzielę się z każdym. To kombinacja kilku metod, które próbowałem tak znieść ze mną.   Ja też wolę tę metodę, ponieważ nie wymaga ona uruchamiania niczego w trybie piaskownicy.     1. Otwórz launcher i zaloguj się. 2. Uderz i zaraz po wyjęciu programu uruchamiającego, aby załadować grę, otwórz 2. launcher. 3. Teraz powinieneś otworzyć jeden launcher w oknie logowania, a inny klient załadować do menu postaci. 4. Wybierz postać z dużym plecakiem i małym plecakiem oraz sprzętem, który chcesz naśladować. 5. Raz na serwerze, a najlepiej w bezpiecznej strefie, upewnij się, że twoje ładowanie jest następujące   Główne bronie: puste Wtórny Broń: Pusta Zbroja: Pusty Kask: Pusty Szybkie gniazdo 1: Mały plecak Szybkie gniazdo 2-4 (czerwone) Puste Pierwszy rząd obecnie dużego plecaka musi być pusty.   6. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na mały plecak i naciśnij przycisk "zmień", otworzy się menu plecaka, podświetl mały plecak, ale jeszcze nie "Zmień". 7. Alt + Tab do launchera, który nadal powinien być w menu logowania. 8. Wprowadź swoje dane uwierzytelniające i naciśnij login. 9. Szybko przełącz się na otwartego klienta i naciśnij przycisk Zmień, aby wyposażyć mały plecak i upuść cały łup. (musi być szybki, wymaga trochę praktyki) 10. W momencie wyposażenia małego plecaka klient powinien zamrozić i wyrzucić. Teraz możesz bezpiecznie zamknąć tego klienta. 11. Na pozostałym launcherze możesz nacisnąć przycisk Graj, zaloguj się i nadal powinieneś mieć cały swój sprzęt oraz cały sprzęt, który został upuszczony, gdy klient się zawiesza. Możesz także trzymać pętlę i otworzyć kolejny launcher po uderzeniu w grę drugi raz.   Pamiętaj, że jeśli nie chcesz ręcznie przenieść 10 000 c-magów z ekwipunku do globalnego, po prostu przeciągnij broń z globalnego ekwipunku ponad 10 000 c-magów i jednorazowo przeniesiesz wszystkie 10 000 na globalne
Reply
Spróbuję tego, dzięki peperonikiller.
Reply
Człowieku, jesteś szefem, całkowicie pracujesz, idealnie, bardzo dziękuję za podzielenie się tym!
Reply
Zacytować: Originally Posted by papanata Człowieku, jesteś szefem, całkowicie pracujesz, idealnie, bardzo dziękuję za podzielenie się tym! Hej, nie ma problemu. + Rep, jeśli będziesz i ciesz się
Reply
Zacytować: Napisał peperonikiller Hej, nie ma problemu. + Rep, jeśli będziesz i ciesz się Zrobione, jeszcze raz dziękuję, do zobaczenia tutaj ^^
Reply
spróbuję później, dzięki za udział
Reply
Nie mogę zmusić go do działania
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Psychokiller Nie mogę zmusić go do działania Gdzie to nie działa? Mogę zrobić filmik, kiedy wrócę do domu.
Reply
miło, gdybym tylko miał amunicję do mojego pustego karabinu snajperskiego
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie proph miło, gdybym tylko miał amunicję do mojego pustego karabinu snajperskiego Jakiego rodzaju amunicji? mogę pomóc
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)